Prasmingo kino vakaras. Bagerio Vanso legenda

Tęsiame kino vakarus ir kviečiame į filmo Bagerio Vanso legenda (The Legend of Bagger Vance) peržiūrą ir aptarimą. Tai vaidybinis filmas, kurio siužetas sukasi aplink buvusią sporto žvaigždę, laimės kūdikį, valstijos pasididžiavimą, kurį karo realybė psichologiškai sugniuždė, sutrypė jo pasitikėjimą savimi, savivertę ir bet kokią viltį atsitiesti. 1930 metų didžiojoje depresijoje skendo ir visa šalis. Tokioje aplinkoje sužibo galimybė - valstijos čempionatas! Tai galimybė iš naujo patikėti pačiu savimi ir parodyti ko esi vertas. Bet ar užteks psichologinių jėgų sugniuždytai žvaigždei tinkamai sudalyvauti? Kas turi atsitikti, kad žaidėjas taptų laimėtoju savo ir šalies depresijos gniaužtuose? Kaip filmo mintį pritaikyti savo gyvenime? Šiuos ir kitus klausimus gvildensime po peržiūros vyksiančiame aptarime. Gilinsimės į veikėjų psichologinius elgsenos modelius, pasirinkimų pasekmes.

Filmas bus rodomas lietuvių kalba.

Renginio kaina 2 Eur, skirta padengti salės nuomos išlaidoms.

Prašome iš anksto registruotis žinute studijoje "Saulės namai" paskyroje arba tel. 861320443

Adresas: Studija Saulės namai (Algirdo 16-1), Vilnius.

Laikas: nuo 17.00 iki 19.00

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dokumentinis
7 lapkričio, 17:30
Drama
24 spalio, 17:30
Andrejaus Tarkovskio filmas
28 spalio, 18:50
Dokumentika. Lietuva 2018 m
27 spalio, 15:10
Mistinis, trileris. Lietuva 2018 m.
24 spalio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti