MO muziejaus atidarymas

Pylimo g., 17
18 - 21 spalio
10:00

MO muziejus yra atviras ir kviečiantis jungtis ir kurti muziejų drauge, todėl MO atidarymo šventę kursime kartu su draugais, kurie atstovauja įvairias meno bei kultūros sritis ir nori pasveikinti MO muziejų – naują erdvę Lietuvos kultūros žemėlapyje.

Atidarome muziejų su keturių dienų renginių MOratonu, vyksiančiu spalio 18-21 dienomis, kad visi norintys galėtų rasti laiko apsilankyti ir švęsti kartu!

Kaip galima bus dalyvauti MOratone?
Kiekvienas, norintis apsilankyti MO muziejuje atidarymo dienomis, turi pirkti muziejaus bilietą.

Kaip įsigyti bilietą?
Bilietas įsigyjamas registruojantis per MO muziejaus interneto svetainę (https://atidarymas.mo.lt/) ir pasirenkant parodos „Visas menas – apie mus“ lankymo laiką.

Į muziejaus bilieto kainą yra įskaičiuota dovana – iki dviejų renginių, kurie gali būti pasirenkami skirtingomis atidarymo dienomis. Į pasirinktus renginius reikia registruotis įsigyjant bilietą. Tokiu būdu kiekvienas lankytojas susigeneruos bilietą su savo paties susidaryta MO atidarymo programa.

Bilietai į MOratoną parduodami tik internetu.
Apsilankyti galima išimtinai tuo laiku ir tuose renginiuose, į kuriuos yra užsiregistruota. Išankstinė registracija vykdoma tam, kad visi kiek įmanoma jaustųsi patogiai.

Bilieto kaina?
Atidarymo metu galios standartinė muziejaus bilieto kaina: 7 Eur suaugusiems, 3,50 Eur besimokantiems ir senjorams, pateikus teisę į nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Vaikai iki septynerių metų įleidžiami nemokamai.

MOdernistams
MO muziejaus rėmėjams ir kūrėjams bus dovanojamas išankstinis apsilankymas muziejuje iki jo atidarymo bei vienas nemokamas bilietas į atidarymą, su kuriuo taip pat reikės registruotis į parodą bei du pasirinktus renginius.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti