The Station feat AŽagrakalytė ir TS Butkus

Rudens šeštadienio vakaras su menu ir muzika: apžiūrėk naują meno centrą ir paklausyk The STATION koncerto ir jų projekto su dviem ryškiais lietuvių poetais - Agnė Žagrakalytė ir Tomas S. Butkus.

Bilietai - čia: https://atidarymas.mo.lt/spalio-20d , reikia pasirinkti atėjimo valandą. Grosime nuo 10 vakaro, ateikite anksčiau arba apžiūrėkite kolekciją vėliau. 

Muziejus dirbs visą naktį. 

-----

MO muziejus atidarymas - neabejotinai svarbiausias metų Lietuvos kultūros įvykis. Keturias dienas vyksiančiuose atidarymo renginiuose Įvairiems menininkams, intelektualams ir muzikantams atlikėjams MO metė iššūkį - kaip pasveikinti naują kultūros erdvę?

Šiuolaikinis menas visų pirma yra sinkretiškas, persipinantis ir provokuojantis įvairias jusles ir protą. Sveikinant naują kultūros erdvę norėjosi sugrįžti prie pačios seniausios menų sintezės – garso ir prasmės. Pasirodymą įkvėpė kažkada didelį įspūdį padaręs Frankfurto knygų mugei skirtas keturių Lietuvos poetų pasirodymas su Tarasovo džiazo grupe. Pasirinkome dvi aiškias temas turinčias savo dainas, perdirbome jas ir atidavėme puikiems poetams, kurių tekstai jas pripildys naujos prasmės. 

Agnė Žagrakalytė: "Gimiau kolūkyje, augau žemės ūkio bendrovėje, gyvenu ES sostinėje, ten parašiau keturias knygas iš penkių, rašau šeštą ir septintą. Iaido treniruotėse esu mokoma, kaip taisyklingai žudyti priešus jų nepaliečiant, ten sužinojau kad neskiriu kairės nuo dešinės." 

Tomas S. Butkus: Lietuvių urbanistas, poetas, leidėjas ir knygų autorius. Idėjų dirbtuvių „Vario burnos“ projektų vadovas, garso ir poezijos grupės Betoniniai triušiai (2005-2013) įkūrėjas ir frontmenas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Dub, R&B, indie, elektronika, pop
26 spalio, 21:30
CONTENPORARY FOLK koncertas
31 spalio, 21:30
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio 2019, 19:00
Tradicinio džiazo ir svingo koncertas
3 lapkričio, 21:30

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti