VGTU - LSU (merginos)

Šiandien VGTU merginos sulauks svečių iš Lietuvos sporto universiteto. Pirmadienio vakarą LSU vaikinų komandą užsitikrino kelialapį į Lietuvos studentų tinklinio čempionato pusfinalius, ar užsitikrins kelialapį ir LSU merginos? Praėjusiais metais šios dvi komandos draugiškai iškovojo antrąsias vietas čempionate - o ką gi žada šie metai Lietuvos sporto universiteto ir VGTU komandoms? Tai pamatysime jau greitai. Tačiau vieną dalyką žinom tikrai - aikštės šeimininkėms VGTU merginoms prireiks palaikymo!

Pirmąjį susitikimą namuose 3:0 laimėjo kaunietės.

Kviesk draugus ir palaikyk savo miesto komandą!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
14 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti