Voluinė

Žanras
Drama
Šalis
Lenkija
Metai
2017
Vaidina
Michalina Labacz , Arkadiusz Jakubik , Wasyl Wasylik , Adrian Zaremba , Izabela Kuna
Režisierius
Wojciech Smarzowski
Scenarijaus autorius
Wojciech Smarzowski
Biudžetas
PLN 10,000,000 (estimated)
Laikas
2h 30min

Mažame kaimelyje pietvakarinėje Voluinės dalyje gyvena ukrainiečiai, lenkai ir žydai. Nepaisant meilės ukrainiečių vaikinui, lenkė Zosia ištekinama už pasiturinčio našlio. Pirmiausia kaimelio gyvenimą keičia sovietų okupacija, o po dvejų metų vokiečiai užpuola Sovietų Sąjungą. Prasideda žiauri žydų medžioklė. Tuo tarpu ukrainiečiai, nepaisydami vokiečių, vis labiau dega noru įkurti nepriklausomą valstybę. Įtampa tarp lenkų ir ukrainiečių auga. 1943 m. vasarą žudynės ir žiaurumas tampa nebevaldomi. Šiame karo ir žiaurumo chaose Zosia stengiasi išsaugoti savo vaikus.

„Vienas labiausiai vertinamų šiuolaikinio lenkų kino režisierių Wojciechas Smarzowskis stengiasi kuo objektyviau rekonstruoti augantį nacionalizmą, pažadinantį tiek lenkų, tiek ukrainiečių tautos nevaldomą žiaurumą. Svarbus ir aktualus filmas, kuriame dar kartą persvarstomi nacionalizmo padariniai.“ (M. Valiūnaitė)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, animacija, šeimos, JAV, 2019
Komedija, animacija, šeimos, JAV, 2018
Animacinis,veiksmo, nuotykių, fantastinis, šeimos, JAV, 2018
Komedija, Veiksmo, Nuotykių, Šeimos
Drama, Trileris

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai