• DURYS: 19:00
  • RENGINIO PRADŽIA: 21:00
  • STILIUS: INDIE FOLK | INDIE POP
  • BILIETO KAINA: 15.00

IŠANKSTINIAI BILIETAI: 15 € stovimas | 20 € sėdimas

STALIUKŲ REZERVACIJA: telefonu +370 680 21 534, arba el. paštu [email protected] Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00. Pavėlavus parenkamos vietos atsitiktine tvarka.

Labiausiai atpažįstama ir mūsų šalyje kaskart atviromis širdimis pasitinkama Estijos grupė „Ewert and The Two Dragons“ vasario 8 dieną grįžta į Lietuvą!
Čia ketveriukė pristatys savo naujausią albumą „Hands Around the Moon“, kurio leidyba rūpinosi viena žinomiausių pasaulyje leidybos kompanijų Sony Music. Taip pat, sugros gerbėjų pamėgtas ir grupės hitais tapusias dainas „Good Man Down“, „(In The End) There’s Only Love“ ir kitas.

APIE EWERT AND THE TWO DRAGONS
http://bit.ly/FBEwertAndTheTwoDragons
http://bit.ly/YTEwertAndTheTwoDragons
http://bit.ly/SpotifyEwertAndTheTwoDragons
http://bit.ly/InstaEwertAndTheTwoDragons

Savo karjerą grupė pradėjo 2009 išleidę debiutinį grupės albumą „The Hills behind The Hills“, tačiau labiausiai klausytojus gimtojoje Estioje ir visame pasaulyje sužavėjo ir grupei išgarsėti padėjo antrasis jų darbas „Good Man Down“. Šis albumas tapo geriausiai parduodamu albumu Estijoje du metus iš eilės, taip pat iškovojo grupei penkis apdovanojimus Estijos muzikos apdovanojimuose.
Po šio albumo leidybos grupės kelias vedė į dar didesnį tarptatutinį pripažinimą – grupė pasirašė sutartį su legendine JAV leidybine kompanija „Sire“, iškovojo „European Border Breakers“ apdovanojimą „Eurosonic“ festivalyje, Nyderlanduose, kelis metus turavo Europoje ir JAV.
Išleidę savo trečiąjį albumą „Circles“ jo pristatymo turą grupės nariai baigė išparduotu koncertu „Saku Suurhall“ arenoje ir tapo pirmaisiais atlikėjais Estijoje įgyvendinusiais tokio mąsto renginį savo gimtojoje šalyje.
Po šios sėkmės, 2017 metus grupė paskyrė kūrybai. Tam, kad šiemet savo gerbėjams pristatytų jau ketvirtąjį studijinį albumą.