Aš, tu, jis ir ji

Žanras
Komedija
Šalis
Ukraina
Metai
2019
Vaidina
Vladimir Zelenskij, Jevgenij Koševoj, Nadežda Dorofejeva, Anastasija Korotkaja ir kt.
Režisierius
Vladimir Zelenskij
Laikas
1h 36 min
Amžiaus apribojimai
N13

Maksimas ir Jana Tkačenkos (juos vaidina Vladimiras Zelenskis ir Anastasija Korotkaja) vedę jau dešimt metų. Romantiškus santykius pakeitė buitinė sąjunga, meilę – abipusė pagarba, o aistrą – įprotis ir įsipareigojimai. Žodžiu, pasaka seniai baigėsi. Nuolat besipykdami tarpusavyje ir nebematydami išeities iš susidariusios situacijos, sutuoktiniai nutaria skirtis. Juo labiau, kad jų abiejų gyvenime jau atsiradę ir nauji žmonės, priverčiantys greičiau plakti širdis: Janai kompaniją palaiko Borisas (akt. Jevgenijus Koševojus), o Maksas rėžia sparną aplink gražuolę Jeleną (akt. Nadia Dorofejeva). 

Tačiau išsiskirti, pasirodo, nėra taip paprasta – net ir abipusiu sutikimu. Porai paskirta teisėja, kažkada buvusi psichologė, mato, kad Makso ir Janos širdyse dar rusena juos suvedę jausmai ir duoda jiems mėnesį „pataisyti santuokai“. O kad sutuoktiniai nesukčiautų, teisėja liepia jiems per tas 30 dienų išpildyti slapčiausias savo svajones, norus ir fantazijas, kuriems anksčiau niekaip nesiryžo. 

Šiek tiek paburbėję, Jana ir Maksas atsidūsta ir ima vykdyti teisėjos užduotį. Iš pradžių – nedrąsiai, tačiau sulig kiekvienu žingsniu vis aktyviau, aistringiau ir nuoširdžiau. Žinoma, kiekviena užduotis sukelia tam tikrų nepatogumų tiek jiems, tiek aplinkiniams. Ypač sunku visą šį eksperimentą paaiškinti naujoms antroms pusėms – Jelenai ir Borisui. Bet po ilgos pertraukos leidę sau būti savimi bei išlaisvinę užgniaužtus vidinius poreikius, buvę įsimylėjėliai pamažu vėl atranda gyvenimo džiaugsmą, grožį ir prigesusius jausmus...

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, animacija, šeimos, JAV, 2019
Komedija, animacija, šeimos, JAV, 2018
Animacinis,veiksmo, nuotykių, fantastinis, šeimos, JAV, 2018
Komedija, Veiksmo, Nuotykių, Šeimos
Drama, Trileris

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai