Šių metų vasario 24 dieną, 18 val.kviečiame į charizmatiškojo dainininko, Česlovo Gabalio ir instrumentinio ansamblio „Vilniaus divertismentas“ (vadovė Irena Karsokienė, dirigentas Tomas Leiburas) nuotaikingą, romantišką  koncertą „Naktis Manhatene“, kuris vyks šv.Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Koncerte skambės 1930-1960 m.m. Amerikos kompozitorių  „aukso amžiaus“  romantiškiausios dainos: „Night in Manhatten“, „Stardust“, „Smile“, „Isn‘t a romantic“ ir kt. Šie kūriniai mus nukels į 20 a. Niujorką, spindintį, nostalgišką ir „niekad nemiegantį“.

Skambės populiarios melodijos orkestrui iš XX a. miuziklų bei kino filmų – „Mėnesienos serenada“, „Vyras ir moteris“, „Diena ir naktis“ ir kt.

Nuostabios kompozitoriaus, ansamblio pianisto Tomo Leiburo aranžuotės nukels į praeitą šimtmetį ir leis pajusti nostalgiškų melodijų grožį. Daugelis iš jų Lietuvoje bus atliekamos pirmą kartą.

Instrumentinis ansamblis „Vilniaus divertismentas“ įžengiantis į penktuosius savo gyvavimo metus, išimtinai specializuojasi tik lengvosios muzikos žanre. „Klasikai grojantys ne klasiką“ - taip apibūdina save profesionalūs atlikėjai.

Nepraleiskite progos puikiai praleisti vakarą jaukioje, romantiškoje ir šventiškoje Šv. Kotrynos bažnyčios salėje.

Instrumentinis ansamblis „Vilniaus divertismentas“:
Žilvinas Malikėnas (smuikas),
Ramunė Grigienė (smuikas),
Ilona Meškėnienė (smuikas),
Tomas Leiburas (fortepijonas),
Irena Karsokienė (violončelė),
Ernestas  Ramelis (violončelė),
Marius Leiburas (mušamieji),
Eugenijus Mikšys (bosinė gitara).

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/naktis-manhatene-275530/

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.