Uostamiestyje gyvenantis abiturientas Arūnas išgyvena krizę. Mokykloje klesti nepakenčiama rutina, jau anksčiau dėl niekų išmestas jo draugas Benas siūlo eiti dirbti. Šeimoje – nuobodulį keliantys tėvo prisiminimai apie antifašistinį partizanų būrį, netikėtas motinos noras, prisiminus apleistą dailininkės profesiją, išeiti iš namų, pasiėmus mažąjį Sauliuką. Dar labiau Arūną sukrečia faktas, kad atjaunėjusi motina gyvena su kitu vyriškiu […]. Tėvas atsiduria ligoninėje – dėl stubure sujudintos granatos skeveldros, apie kurią niekada nepasakodavo. […] Gal visos šios mažytės dramos, išaugančios sąmonėje iki neįveikiamų, atrodys kiek kitaip, kai atsiras šviesiaplaukė Rasa, finale uždedanti ranką ant pajūryje raudančio Arūno peties (lfc.lt). (N-13)

Įėjimas su nemokamais bilietais.

 

Vytauto Kernagio fondas vasario 14 d. pristato naują vinilinę plokštelę „Maža išpažintis“. Leidinys užbaigs vinilų trilogiją, kurioje jau yra „Vytautas Kernagis – Akustinis“ ir „Vytautas Kernagis – Tautos šauklys“. Visos trys vinilinės plokštelės iliustruoja skirtingus reikšmingus V. Kernagio gyvenimo etapus. Plokštelę sudaro visas šio kino filmo garso takelis – septynios dainos. Tarp jų – skirtingos dainų „Išskrido drambliai“ ir „Išdžius upeliai“ versijos, kurios iki šiol nebuvo išleistos jokiu formatu.

Pristatymo metu Vytauto Kernagio bičiuliai dalinsis prisiminimais ir dar negirdėtomis istorijomis iš maestro kūrybinio kelio. Bus rodomas ir filmas „Maža išpažintis“.