Siaubo maratonas

Žanras
Siaubo
Šalis
JAV
Vaidina
Įvairūs
Metai
2019
Režisierius
Įvairūs
Laikas
6h 00 min

Trečiasis „Siaubo maratonas“ kvies kraują stingdančiam vakarui kine

Jau vasario 22 dieną, kino teatruose „Forum Cinemas Vingis“ ir „Forum Cinemas Kaune“ siaubo filmų gerbėjus kvies dar kartą patirti šešias valandas trunkantį siaubo maratoną. Trečiajame, jau tradicija tampančiame, siaubo renginyje žiūrovai galės išvysti du bene geriausius 2018-ųjų siaubo filmus, o vakarą pabaigti su premjerine siaubo juosta.

„Filmų maratonai, o ypatingai – siaubo, tapo tikra mūsų kino centrų tradicija. Džiaugiamės, kad yra nemažai žiūrovų, sugebančių šešias ar dar daugiau valandų praleisti kine ir mėgautis geriausias rodomais filmais. Kartu tai ir išskirtinė pramoga, kurios niekur kitur tikrai nepatirsite. Visas vakaras kine, to paties žanro gerbėjų apsuptyje, kai visi nustoja kvėpuoti ir sėdi įsikabinę į kėdes – nepaprasta patirtis. Tad džiugu, kad galime ją pasiūlyti visiems mūsų lankytojams“, - sako „Forum Cinemas“ rinkodaros vadovas Dainius Beržinis.

Trečiojo siaubo maratono dalyviai galės išvysti tris filmus. Pirmasis – siaubo apdovanojimų laureatas už geriausią garso takelį ir jau keturis dešimtmečius skaičiuojantis savo istoriją – „Helovinas“. Antrasis, tikra vakaro puošmena, daugybę apdovanojimų pelnęs, taip pat nominuotas Auksiniam Gaubliui, BAFTA apdovanojimui ir Oskarui „Tylos zona“, kurio istorija visus žiūrovus paliks be žado ir neleis net ramiai kvėpuoti. Galiausiai, vakarą vainikuos premjerinis filmas „Šv. Agota“. Anksčiau net tris „Pjūklo“ dalis sukūręs režisierius neapleis savo specifinio siaubo supratimo ir perkels į moterų vienuolyną – mistinę vietą, apie kurią aplinkinis pasaulis žino labai mažai. 

„Siaubo maratonas tapo mūsų organizuojamų renginių klasika. Žmonėms itin patinka jausti adrenaliną ir būtent didesnėje grupėje patirti tą kraują stingdantį jausmą. Šįkart atrinkome du puikius žanro filmus iš 2018 metų, o galiausiai viską pabaigsime su ne ką prastesne premjera apie siaubą varančias vienuoles. Esame tikri, kad šis maratonas abejingų tikrai nepaliks“, - teigia renginio organizatorius Donatas Valentėlis.

Visi filmai bus rodomi anglų kalba su lietuviškais subtitrais. 

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Drama, biografinis, istorinis, JAV, 2018
Dokumentika, istorinis , atkuriamoji dokumentika, Lietuva, Lenkija, Vokietija, 2019
Animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2019
Mes
Trileris, siaubo, JAV, 2019
Animacija, Belgija, 2019

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką: