VHC Šviesa - HC Vilnius

Prasideda Lietuvos rankinio lygos ketvirtfinaliai. Lentelė po reguliaraus sezono lėmė, kad HC "Vilnius" dėl kelialapio į pusfinalį kovos prieš kitą Vilniaus komandą VHC "Šviesa". Pirmasis derbis vyks jau šį šeštadienį ir formalūs derbio šeimininkai bus "Šviesos" rankininkai, kurių salėje rungtynės prasidės 13:00 val.

Ketvirtfinalio serija žaidžiama iki 2 pergalių. Antrasis komandų susitikimas vyks jau trečiadienį (balandžio 5 dieną) HC "Vilnius" komandos sporto salėje.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
14 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti