Atlikėjai
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS
Meno vadovas, dirigentas ir solistas SERGEJ KRYLOV (smuikas; Rusija, Italija, Lietuva)
Solistai: PAVEL VERNIKOV (smuikas; Ukraina, Šveicarija), SVETLANA MAKAROVA (smuikas; Baltarusija, Šveicarija), ELENA DAUNYTĖ (violončelė), GLORIA CAMPANER (fortepijonas, Italija)
Programa

VIDMANTAS BARTULIS – „I like F. Schubert“ (Kvintetas C-dur, op. 163, Adagio)
ALGIRDAS MARTINAITIS – „Trijų m’art sezonų komedija“ smuikui ir kameriniam orkestrui
ALFRED SCHNITTKE – „Moz-Art à la Haydn“ 2 smuikams ir kameriniam orkestrui
GIYA KANCHELI – Koncertas fortepijoniniam trio ir styginių orkestrui „Middelheim“ 

Lietuvos kamerinis orkestras ir jo meno vadovas, smuikininkas, dirigentas Sergejus Krylovas šiame koncerte pasirodo su savo ištikimais scenos partneriais. Pelnęs pirmąsias premijas A. Stradivari konkurse Kremonoje ir prestižiniame F. Kreislerio konkurse Vienoje, S. Krylovas koncertuoja Berlyno ir Miuncheno filharmonijų, Vienos „Musikverein“ ir „Konzerthaus“, Venecijos „Teatro La Fenice“, Milano „Teatro alla Scala“, Tokijo „Suntory Hall“, Buenos Airių „Teatro Colón“ ir kitose pasaulio scenose; koncertuoja su Vienos, Sankt Peterburgo, NHK Tokijo, Čekijos, Hamburgo filharmonijų, Milano Giuseppe’s Verdi, Parmos „Filarmonica Toscanini“, Anglijos kameriniu, Zalcburgo „Camerata Academica“ ir kitais orkestrais.

Svečiai iš Šveicarijos – smuikininkai Pavelas Vernikovas ir Svetlana Makarova. Siono festivalio meno vadovas P. Vernikovas – D. Oistracho ir S. Snitkovskio mokinys, jau dvidešimt metų vadinamas smuiko virtuozu. Šis daugelio konkursų laureatas koncertuoja tokiose scenose kaip Amsterdamo „Concertgebouw“, Niujorko „Carnegie Hall“ ir „Kennedy Center“, Londono „Wigmore Hall“, Milano „La Scala“ ir kt. Svetlana Makarova griežti pradėjo penkerių metų, o dešimties tapo tarptautinio P. Čaikovskio jaunųjų muzikų konkurso I vietos laimėtoja. Smuikininkė koncertuoja visame pasaulyje, ji, kaip ir P. Vernikovas, yra Lozanos aukštosios muzikos mokyklos smuiko pedagogė.

Jauna violončelininkė Elena Daunytė – daugelio tarptautinių konkursų laureatė, ansamblio „Regnum musicale“ narė. Ji aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, festivaliuose, meistriškumo kursuose. Kaip solistė yra grojusi su įvairiais Lietuvos ir užsienio orkestrais. Italų pianistė Gloria Campaner koncertuoja nuo 5 metų amžiaus, dvylikos ji jau pasirodė su Venecijos simfoniniu orkestru. Ji laimėjo ne vieną tarptautinį konkursą, tarp kitų – I. Paderewskio pianistų Los Andžele, IBLA Grand Prize, XI Maroko muzikos Kasablankoje. G. Campaner pasirodo su Anglijos kameriniu, Seulo, Johanesburgo, Baden Badeno filharmonijų ir kitais orkestrais. Biografai pabrėžia įvairiapusį pianistės talentą – ji bendradarbiauja su džiazo ir liaudies muzikos atlikėjais, choreografais, šokėjais, aktoriais, didžėjais.

Koncerto programoje – gerai žinomi vardai: skambės dviejų bendraamžių lietuvių kompozitorių – Vidmanto Bartulio ir Algirdo Martinaičio – bei jų vyresniųjų kolegų, Lietuvos muzikams artimų kūrėjų – Alfredo Schnittke’s ir Giyos Kancheli – kūriniai.

 
Bilietų kainos
20, 30, 40, 50 Eur