AUTO BAZAR – didžiausias automobilių kultūros renginys Lietuvoje. Tai specializuota transporto priemonių, detalių, įrangos paroda ir didžiausias Lietuvoje testodromas. 

Lankytojai galės gyvai apžiūrėti automobilius, pabendrauti su pardavėjų atstovais, įvertinti bei palyginti automobilius. Vyks testiniai važiavimai, kurių metų lankytojai galės išmėginti visus eksponuojamus automobilius vienoje vietoje!  

Parodos tema: Naujų automobilių testodromas

 Ekspoziciją sudaro:

• Nauji automobiliai - juos parodos lankytojai galės ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti testiniuose važiavimuose, pabendrauti su pardavėjo atstovais;

• Nauji motociklai – lankytojai galės apžiūrėti ir įvertinti naujausius motociklus, o taip pat bendrauti su jų pardavėjais;

• Istorinių automobilių ekspozicija „Best Classic Auto“;

• Sportui paruošti ir trasose matomi lenktyniniai automobiliai „Lenktynių mechanika“;

• Išskirtiniai patobulinti Tiuninguotų" automobilių modeliai;

• Parodos naujiena – 3 salė, skirta paslaugoms ir prekėms susijusiomis su automobiliais bei motociklais. 3 salės ekspozicijos rėmėjai SWAG ir „Blue Print“.

Kviečiame jungtis prie didžiausio ir smagiausio pavasarinio „ratuoto“ renginio Lietuvoje – AUTO BAZAR!

2018 metų duomenys:

Ekspozicijoje 2018 m. dalyvaujantys dileriai: Autobrava, UAB; Autojuta, UAB; Autotoja, UAB; Autoverslo automobiliai, UAB; Fakto autocentras, UAB; Inchcape Motors, UAB; JMA centras, UAB; KIA Auto, UAB; KW Bruun Baltic OÜ; Nippon Auto, UAB; Rasmitas, UAB; Silberauto, UAB; Sostena, UAB; Žaibo ratas, UAB.

2018 m. buvo pristatomos šios automobilų markės: Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Jaguar, Kia, Lexus, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Seat, SsangYong, Subaru, Suzuki markių automobiliai.

Pirkti bilietus