Vilniaus „Lietuvos rytas“ - Klaipėdos „Neptūnas“

Pastaraisiais sezonais itin atkakliai vykstančios Vilniaus ir Klaipėdos klubų rungtynės nepalieka abejingų krepšinio sirgalių. Lietuvos rinktinės vyr. trenerio Dainiaus Adomaičio vadovaujama „Neptūno“ komanda šiuo metu demonstruoja gerą sportinę formą ir išvykoje įveikė "Žalgirio" bei "Juventus" klubus.

Vilniečiai turi 21 pergalę ir 8 pralaimėjimus bei žengia antri. "Neptūnas" turi 17 pergalių ir 12 pralaimėjimų bei žengia ketvirti. Tarpusavio susitikimuose rungtynės vyko taškas į tašką ir 2 pergales iškovojo klaipėdiečiai, vieną vilniečiai.

Klaipėdos ekipą į priekį veda amerikiečiai C.Loftonas (11,3 tšk.), D.Ewingas (10,6), J.Grantas (9,4) bei gynėjai M.Mažeika (8,8) M.Girdžiūnas (10).

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/Purchase/15280/77335

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
14 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti