Virvės traukimo varžybos

Sostinėje jau įsibėgėjo Vilniaus miesto mokyklų varžybos, kuriose šiemet savo jėgas bando net 82 ugdymo įstaigų moksleiviai.

Kasmet organizuojamomis varžybomis, pasitelkiant sportą, norima atkreipti dėmesį į jaunųjų gyventojų judėjimo svarbą, tuo pačiu siekiant ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų.

Vilniaus miesto mokyklų žaidynių etape vilniečių laukia dar šios varžybos: šaškių, ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, plaukimo, smiginio, krepšinio, tinklinio, šaudymo, lengvosios atletikos komandinės atskirų rungčių. Varžybų nugalėtojai laimėję sostinėje toliau turės teisę dalyvauti bei atstovauti Vilniaus miestą Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose.

Vilniaus miesto mokyklų žaidynes kiekvienais metais organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė kartu su viešąja įstaiga ,,Sveikas miestas“, prie varžybų organizavimo taip pat prisideda Vilniaus sporto centras, Vilniaus sporto mokykla ,,Tauras“, Vilniaus krepšinio mokykla, Vilniaus futbolo mokykla, Vilniaus jaunųjų turistų centras bei bendrojo ugdymo įstaigos.

*Virvės traukimo varžybos (amžius neribojamas) vyks Vilniaus Ąžuolyno progimnazijos stadione.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
19 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti