MRU naktinis krepšinis

Kartu su penktąja MRU naktimi grįžta ir MRU naktinis krepšinis! Šias metais galėsite savo sugebėjimus krepšinyje išbandyti 3x3 turnyre, kuriame turės galimybę sudalyvauti net šešiolika komandų. Atsižvelgę į tai, kad praeitais metais dalyviai jautė, jog po vienų nelaimėtų rungtynių nebetęsti turnyro yra nesąžininga (nes vienos rungtynės Jūsų galimybių neatskleidžia:)) šiais metais turnyras vyks grupių principu. Todėl kiekviena komanda sužais po minimum tris rungtynes! Laimėjusios komandos laukia draugiškos rungtynės su Vilniaus “Kibirkštis” krepšininkėmis, kurios turi patirties žaidžiant prieš vaikinus, tad lengva nebus. Tritaškininkam, kurių šiais metais galės būti net iki 30ties, taip pat teks paplūšėti labiau, kad pergalė būtų saldesnė :).
Turnyre bei tritaškių konkurse galės dalyvauti tik užsiregistravę ir patvirtinimą gavę dalyviai. Registracijos pradžia balandžio 10d. Turnyre gali dalyvauti ne tik MRU studentai.

Vis dėlto tik užsiregistruoti ir dalyvauti turnyre šiais metais neužteks. Mes tikime, kad didžiausia gyvenimo pilnatvė yra ne tuomet kai kažką gauni, bet kai kažką duodi. Todėl šiais metais, bendradarbiaudami kartu su Vilniaus miesto socialinės paramos centru, nusprendėme, kad turnyre dalyvaujančios komandos ir tritaškių konkurso dalyviai turės paaukoti simbolinę sumą (nuo komandos-6eur, nuo tritaškių dalyvio-2eur), kuri vėliau bus skirta vaikams, kurie nori sportuoti, bet tam neturi pakankamai lėšų.

Tad ne tik linksmai leisite laiką žaisdami krepšinį, bet ir žinosite, kad galbūt prisidėjote prie būsimo sportininko ateities. Mes tikime, kad tai svarbu, jeigu norime kažką keisti, turime pradėti nuo savęs ir nuo to kaip mes galime padėti, todėl tikimės, tuo patikėsite ir Jūs.

Registracija į tritaškių konkursą: https://goo.gl/forms/Cogn3WXYly0QmGVj2
Registracija į 3x3 turnyrą: https://goo.gl/forms/uz4HVTiRxJ7rwf9e2

MRU nakties renginys https://www.facebook.com/events/154371648406369/

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
21 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti