Ateitis

Žanras
Drama
Šalis
Prancūzija
Metai
2017
Vaidina
Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka
Režisierius
Mia Hansen-Løve
Scenarijaus autorius
Mia Hansen-Løve (screenplay)
Biudžetas
Budget: $2,100,000 (estimated)
Laikas
1h 42min

„Moterys po keturiasdešimties nieko vertos“, – sako pagrindinė filmo herojė, filosofijos mokytoja Natali, kuriai po 25-erių kartu pragyventų metų sutuoktinis praneša išeinąs pas kitą. Tuo pat metu slaugos namuose miršta Natali motina, o ilgametis leidėjas nutraukia jos rašyto vadovėlio ir kuruotos filosofijos skaitinių serijos moksleiviams leidybą. Natali tampa visiškai laisva.
„Ateityje“ subtiliai tapomas įvairiapusis moters portretas: ekrane atpažįstame abejonę, nuovargį, nusivylimą, paiešką, viltį ir laimę – visa, kas mus skiria ir jungia.
66-ajame Berlyno kino festivalyje filmas pelnė „Sidabrinį lokį“, o Bukarešto festivalyje apdovanotas už geriausią režisieriaus darbą. (N-13)

 

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Dokumentika, Lietuva, Italija, Belgija, Šveicarija, Airija, Šiaurės Airija, Latvija, Ispanija, 2017
Drama, Lietuva, 2018
Dokumentika, Lietuva, 2018
Komedija, istorinis, Prancūzija, Belgija, 2018
Drama, Lietuva, 2018
Drama. Lenkija 2017 m

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką: