Ateitis

Žanras
Drama
Šalis
Prancūzija
Metai
2017
Vaidina
Isabelle Huppert, André Marcon, Roman Kolinka
Režisierius
Mia Hansen-Løve
Scenarijaus autorius
Mia Hansen-Løve (screenplay)
Biudžetas
Budget: $2,100,000 (estimated)
Laikas
1h 42min

„Moterys po keturiasdešimties nieko vertos“, – sako pagrindinė filmo herojė, filosofijos mokytoja Natali, kuriai po 25-erių kartu pragyventų metų sutuoktinis praneša išeinąs pas kitą. Tuo pat metu slaugos namuose miršta Natali motina, o ilgametis leidėjas nutraukia jos rašyto vadovėlio ir kuruotos filosofijos skaitinių serijos moksleiviams leidybą. Natali tampa visiškai laisva.
„Ateityje“ subtiliai tapomas įvairiapusis moters portretas: ekrane atpažįstame abejonę, nuovargį, nusivylimą, paiešką, viltį ir laimę – visa, kas mus skiria ir jungia.
66-ajame Berlyno kino festivalyje filmas pelnė „Sidabrinį lokį“, o Bukarešto festivalyje apdovanotas už geriausią režisieriaus darbą. (N-13)

 

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Animacinis,veiksmo, nuotykių, fantastinis, šeimos, JAV, 2018
Veiksmo, nuotykių, fantastinis, JAV, 2019
Drama, Trileris
Veiksmo, trileris, kriminalinis, JAV, 2019

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai