Girių Dvasių albumo „Tyla“ pristatymas

Balandžio 17 d. Girių Dvasios išleidžia naują albumą, pavadintą „Tyla“, leidykloje Cold Tear Records. O balandžio 20 d. rengia jo pristatymo vakarėlį klube Pelėda. Į pagalbą Girių Dvasios pasikvietė savo draugą, lietuviškumo ir meilės gamtai puoselėtoją Vėjopatį. Taip pat ir kitų didžėjų kurie užpildys likusią vakarėlio dalį puikia muzika.
Tai jau bus aštuntas Girių Dvasių albumas, ir nežinia kelintas pasirodymas mūsų pamėgtame klube „Pelėda“. Tikriausiai daug kam kils klausimas, kodėl „Tyla“. Nesileidžiant per daug į filosofinius išvedžiojimus, pasakysime tik, kad tyla yra sąlyga egzistuoti garsui. Taigi kviečiame visus tą vakarą paskęsti tame garse, gimusiame iš tylos.
Iki renginio dienos visi turės progą su naujuoju albumu susipažinti internete. Pasidalinsime visomis reikalingomis nuorodomis. Tačiau esame įsitikinę, jog tai ne tas pats kas išgirsti jį gyvai, ir patirti kažką visiems kartu, įsijungti į bendrą vienį, čia ir dabar.

Atlikėjai:
Giriu Dvasios live (Cold Tear Records) •

Vėjopatis live (Cold Tear Records) •

• Ranking (minimal.lt) •

• Droop (Pelėda) •

• VJ Forest (Pelėda) •

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Durys: 20 val.
Kaina: 4 eur

N-18
Apsvaigę bei agresyviai besielgiantys asmenys į renginį nebus įleidžiami be papildomo paaiškinimo.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Koncertas skirtas Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 45 metų jubiliejui
24 lapkričio, 12:00
Gražiausi kūriniai iš legendinių miuziklų
31 gruodžio, 19:00
Depeche Mode“, „Metallica“, „Queen“, „Nirvana“, Bon Jovi, Stingo bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.
26 gruodžio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti