PERSIKŪNIJIMAI

„Sapnai, vaizdiniai - gan keista realybės forma, kurioje nėra laiko ir erdvės apribojimų. Juose gali nusklęsti į bet kokį laiką ir parsinešti begalę siužetų", - teigia spektaklio režisierius Vytautas V. Landsbergis.

Spektaklis pastatytas pagal paties Vytauto V. Landsbergio pjesę parašytą pagal „trumpo metražo sapnus". Tai eiliuoti, žmogaus pasąmonėje vykstantys žaidimai su atmintimi, persikūnijimai į įvairius personažus ir kelionės per įsivaizduojamus gyvenimus, situacijas ir epochas.

Spektaklis „Persikūnijimai" gimė iš noro suprasti, kas ir kodėl įvyksta mūsų pasąmonėje ir kas vėliau mus persekioja sapnų, eilėraščių, vaizdinių ar nuojautų pavidalu. Šis spektaklis kvies sustoti ir atpažinti, jog visa tai, kas vyksta, vyko ir vyks - yra nesibaigiančios kelionės dalis.
 

Pjesės autorius ir režisierius: Vytautas V. Landsbergis

Vaidina: Justas Tertelis, Judita Urnikytė, Vytautas Leistrumas, Rokas Petrauskas

 

Trukmė: 1 val. 30 min.

Projektą iš dalies finansuoja - Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos kultūros ministerija

Premjera - 2014 gruodžio 19 d.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai