V.V. Landsbergio programa „Pasakojimai apie namus“

"Namai - daug platesnė sąvoka negu gyvenamasis būstas. Apie tai ir bandysiu kalbėti bei dainuoti, šis motyvas mano kūryboje gana esmiškas. Labiausiai - apie sielos namus, ten kur esu kiek amžinesnis ir nebijau jokių barbarų. Nei savų, nei svetimų." - kalba Vytautas V. Landsbergis, pristatydamas savo programą "Pasakojimai apie namus".

Gerbėjai žino, jog Vytauto V. Landsbergio kūryba nesutalpinama į vieno žanro rėmus; lygiai taip pat ir nauja jubiliejinė menininko programa negali būti pavadinta vien tik koncertu.

Rašytojui, poetui, kino bei teatro režisieriui ir bardui šiemet sukanka 55-eri. Ta proga atlikėjas sako norįs prisiminti savo filmuotus žmones, rimuotus tekstus bei "rudnosiukus, kurie padėjo palikti vienus namus ir keliauti ieškotis kitų". Specialiai šiai sukakčiai sudėtas teatriškai / kinematografiškai / muzikaliai / poetiškas pasirodymas leis susipažinti su Vytautu V. Landsbergiu ne tik kaip su įvairiapusišku kūrėju, bet ir susitikti jį kaip paprastą, atvirą ir nuoširdų namiškį.

"Namiškiai - turbūt visi, jeigu jau susitikom po šiuo dangum, šioje Lietuvoj. Šiuose palaimintuose Dievo namuose." - sako Vytautas V. Landsbergis ir kviečia į didijį "Pasakojimų apie namus" pristatymą Vilniuje, savo mėgstamame "Keistuolių teatre" ir Šiaulių dramos teatre.

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Atsakingas už skyrių
Artūras
Vilniaus miesto renginių gidas
Renginių gide pateikiama informacija apie populiariausis renginius, kurie vyksta ar vyks Vilniaus mieste.
Neeikvokite savo laiko veltui! Sekite Vilniaus miesto renginių gidą ir aplankykite Jus dominantį koncertą, filmą, spektaklį, parodą, sporto varžybas ar kitą renginį.

Elektroninis paštas: vilnius@miestosvetaine.lt