V.V. Landsbergio programa „Pasakojimai apie namus“

"Namai - daug platesnė sąvoka negu gyvenamasis būstas. Apie tai ir bandysiu kalbėti bei dainuoti, šis motyvas mano kūryboje gana esmiškas. Labiausiai - apie sielos namus, ten kur esu kiek amžinesnis ir nebijau jokių barbarų. Nei savų, nei svetimų." - kalba Vytautas V. Landsbergis, pristatydamas savo programą "Pasakojimai apie namus".

Gerbėjai žino, jog Vytauto V. Landsbergio kūryba nesutalpinama į vieno žanro rėmus; lygiai taip pat ir nauja jubiliejinė menininko programa negali būti pavadinta vien tik koncertu.

Rašytojui, poetui, kino bei teatro režisieriui ir bardui šiemet sukanka 55-eri. Ta proga atlikėjas sako norįs prisiminti savo filmuotus žmones, rimuotus tekstus bei "rudnosiukus, kurie padėjo palikti vienus namus ir keliauti ieškotis kitų". Specialiai šiai sukakčiai sudėtas teatriškai / kinematografiškai / muzikaliai / poetiškas pasirodymas leis susipažinti su Vytautu V. Landsbergiu ne tik kaip su įvairiapusišku kūrėju, bet ir susitikti jį kaip paprastą, atvirą ir nuoširdų namiškį.

"Namiškiai - turbūt visi, jeigu jau susitikom po šiuo dangum, šioje Lietuvoj. Šiuose palaimintuose Dievo namuose." - sako Vytautas V. Landsbergis ir kviečia į didijį "Pasakojimų apie namus" pristatymą Vilniuje, savo mėgstamame "Keistuolių teatre" ir Šiaulių dramos teatre.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Spektaklis
8 lapkričio, 19:00
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti