Vienas geriausių planetos futbolininkų brazilas Neymaras antrą kartą su „Red Bull“ organizuoja 5x5 gatvės futbolo turnyrą „Neymar Jr‘s Five“, kuris pirmą kartą vyks ir Lietuvoje. Pasaulyje labai populiarus turnyras futbolo mylėtojus vilioja originaliomis taisyklėmis ir milžinišku formatu – jis vyksta 53 pasaulio valstybėse ir jungia net 15237 komandas.

Komandos žaidžia mikrofutbolą, tačiau su labai savitomis taisyklėmis. Jis žaidžiamas intensyviu greičiu, su labai mažais vartais. Turnyrą Lietuvoje laimėjusi komanda keliaus į pasaulinį finalą Brazilijoje, kur kausis su geriausiomis pasaulio komandomis. Visąturnyrą laimėjusi komanda gaus galimybę Barselonoje susitikti su pačiu Neymaru.

Organizatoriai siūlo dalyvauti visiems, tiesa, dalyviai turi būti 16-25 metų amžiaus, tačiau du žaidėjai gali būti vyresni negu 25 metų. Abi lytys gali jungtis į komandas – dėl to nėra jokių apribojimų. Tereikia surinkti 5-7 žaidėjų komandą, gegužės pabaigoje išbėgti į futbolo aikštelę ir pademonstruoti, ką geriausio moka tavo komanda.

Taisyklės:

Įmušus įvartį, priešininkų komanda praranda vieną žaidėją

Rungtynės trunka 10 minučių arba kol komandoje nebelieka žaidėjų

Kvalifikaciniai turnyrai vyks:

Kaune, gegužės 20-ąją, NFA stadione, II aikštėje, Aukštaičių g. 51

Vilniuje, gegužės 27-ąją, Fanų stadione, Linkmenų g. 8

 

Registracija į turnyrą organizatorių puslapyje.