ALFA RUN

2017 Alfa Run atvyksta į Vilnių!


2016 gegužės 14 dieną, pirmą kartą Lietuvoje, Marijampolės apskrity startavo ekstremalus projektas ALFA RUN, kuriame susirinko 500 dalyvių! Įkvėpti sėkmingo starto, po apklausos, nusprendėme atvežti šventę į Vilniaus regioną. Alfa Run bėgimas 2017 metais vyks (gegužės 27 d).
Alfa Run - tai iššūkis įveikti 10 kilometrų ilgio trasą su 16-20 kliūčių ruožu, kuriame bus daug purvo, ledo, dūmų, elektros ir dar daug visko ko...
Alfa Run – tai ne varžybos, tai proga išbandyti savo protinių ir fizinių galimybių ribas. Čia nėra pirmų ir paskutinių. Čia tampi nugalėtoju dar tuomet, kai išdrįsti mesti iššūkį sau ir ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam. Tik judėdamas pirmyn supranti, kad nėra jokio plano B.
„Ateik ir įveik“


************************************
Filosofija:
Tau pabodo kasdieninė rutina?
Jauti, kad atėjo metas kažką keisti?
Sustok akimirkai ir pamąstyk...
Dar būdami vaikais skubėjome įpulti į balą ir išsitaškyti, o pilant stipriam lietui, džiaugsmingai klykdami, nebijojome kiaurai sušlapti! Alfa run, tai kur kas daugiau nei ekstremalus bėgimas ir seni prisiminimai. Tai galimybė pažadinti vidinę drąsą ir naujai pažvelgti į save!
************************************
Alfa planas
10 kilometrų ilgio trasoje esame paruoše gegužės bėgimui 16, rugsėjo bėgimui 20 kliūčių, kuriuose bus daug: purvo, vandens, ledo, dūmo, elektros, ir kitų ekstremalių įššūkių. Čia tu patirsi baimę, smalsumą, dvejonę ir šaltį, draugystę, vienybę, džiaugsmą ir pergalę. Bus stotelė, kurioje galėsi atgauti jėgas ir atsigaivinti vandeniu.. Pasiekus finišą kiekvienas dalyvis gaus rėmėjų įsteigtas dovanas ir medalį, kuris dar ilgai primins apie patirtas emocijas ir pergalę. Pergalę, prieš patį save!
Tapk Alfa run dalimi .
"Ateik ir įveik"
************************************


Misija:
Įsigydamas bilietą prisidedi prie reabilitacijos centro „Alfa“ vykdomos veiklos, teikiančios pagalbą alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims!
https://tickets.paysera.com/lt/event/alfa-run-2017

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
14 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti