FK Navigatoriai - FK Granitas

Naujasis Sekmadienio futbolo lygos sezonas prasideda Super taurės rungtynėmis! Jau ateinantį penktadienį (Balandžio 21 d.), 18:30 val., LFF stadione! FK Navigatoriai vs FK Granitas.

NAVIGŲ kapitonas Kęstutis Maželis: "Neįtikėtina atsakomybė prieš gerbėjus, rėmėjus, šeimos narius, vienas kitą, bet mes esame pasiruošę! Daug metų dirbta, kad pasiektume šį finalą. Kviečiame visus futbolo gerbėjus į stadioną, bus tikra šventė, bus netgi geriau nei Žalgiris vs Trakai :) Pažadame!
Labai džiaugiamės, kad stadione lankysis ir naujasis klubo rėmėjas - stambioji logistikos bendrovė "LTT Group".

Vienas iš NAVIGŲ lyderių Liutauras Mažeika, tapęs šių metų Super taurės veidu, prisideda prie Kapitono: "Visi į stadioną!!! NAVIGAI kovos iš visos širdies!!! Ateik ir palaikyk savo komandą!"
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

EUROCUP rungtynės
24 spalio, 19:00
LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti