PoVelykinis orientavimasis Dvarčionyse

Balandžio 18 dieną, antradienį po Velykų, visus aktyviai praleisti antradienio popietę kviečiame Dvarčionyse. Startuoti galima bet kurią pasirinktą minutę nuo 16 iki 19 valandos, o finišuojančių dalyvių lauksime iki 20 val. Kaip įprasta, kiekvienas dalyvis galės pasirinkti iš 6 skirtingo ilgio bei sudėtingumo trasų.

Tiksli nuoroda į varžybų centrą: https://goo.gl/TUVa0z

Nori bėgioti miške, tačiau bijai nuklysti? Mano Antradienių kolektyvas atskleis orientavimosi paslaptis, kurios užtikrins, kad pirmas išbėgimas į mišką būtų sėkmingas. Išmokysime skaityti sportinį orientavimosi žemėlapį, naudotis kompasu bei specialia atsižymėjimo sistema. Vis dar nedrasu? Kiekviename Mano Antradienių etape vidutiniškai startuoja per 180 sportininkų, tad miške niekada neliksi vienas. Reikia pastiprinimo? Kartu atsivesk draugą ir atrasti orientavimosi sportą galėsite drauge.

Daugiau informacijos www.antradieniai.lt

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
19 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti