Wings for Life World Run bėgimas Lietuvoje

„Wings for Life World Run“ apibūdinamas kaip analogų neturintį bėgimas, tačiau po šiuo pavadinimu slepiasi auksinis balansas. Tie, kurie gali bėgti, bėga už tuos, kurie negali – žmones patyrusius stuburo traumas. Masinis startas tą pačią dieną visame pasaulyje – tačiau individualios treniruotės ir, esant norui, individualūs maršrutai. Tai - renginys neturintis analogų, tobulas balansas.

Šis bėgimas prie stuburo traumų gydymo prisideda ne tik žodžiais, bet ir finansais. Visi 100 procentų (!!!) aukų keliauja mokslininkams, ieškantiems naujų būtų padėti nugaros smegenų traumas patyrusiems žmonėms.

Kaip visa tai veikia?

1. Parsisiųsk „Wings for Life World Run“ programėlę čia http://bit.ly/WFLAndroid arba čia http://bit.ly/WFLIphone

2. Treniruokis, sek savo rezultatus, dalinkis jais ir tapk fenomeno dalimi. Be to, programėlėje bet kada galėsi paaukoti pinigų stuburo traumų tyrimams.

3. Gegužės 7 dieną, 14 valandą įsijunk programėlę ir startuok kartu su visais prie Vingio parko estrados arba pasirinktoje vietoje individualiai.

4. Džiaukis įveiktu atstumu, selfiais ir žinojimu, kad ką tik prisidėjai prie to, kad pasaulis taptų geresne vieta gyventi!