Moterų bėgimas

Moterų bėgimas birželio 17 d. suvienys visas Lietuvos bėgikes! Renginiui persikėlus į Baltojo tilto prieigas, dalyvės turės įveikti naują - 5km trasą.

Diena priklausys JUMS! Viso renginio metu galėsite mėgautis įvairiomis grožio paslaugomis, fotografuotis ir linksmintis specialiai jums sukurtame renginyje. Po bėgimo nuovargį paliksite nuošalyje, nes jūsų lauks koncertas. Lauksime jūsų su šeima, nes mažieji sportininkai ne tik pramogaus vaikų žaidimų zonoje, bet ir galės išbandyti save 200m vaikų bėgime.

Kaip ir kasmet, Moterų bėgimo tikslas – priminti apie krūties vėžio profilaktikos ir savitikros svarbą kiekvienos moters gyvenime.

Prisijunk ir mėgaukis diena, skirta TAU!

Registracija: www.moterubegimas.lt/registracija/
Renginio programa: www.moterubegimas.lt/programa/

Rašykite! info@moterubegimas.lt

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
21 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti