Kernavė - Vilnius TRAIL

Nesvarbu ar bėgimą pamilote visai neseniai, ar sunešiotiems bateliams suskaičiuotijau seniai neužtektų visų rankų irkojųpirštų - čia sau tinkamą trasąatras kiekvienas.

10 km? 42 km? O gal visi 82 km? Kiekvienadistancija savita, įdomi bei be abejo pareikalausianti ne vieno prakaito lašo.

Kernavė - Vilnius (82 km)

Trail bėgimas Kernavė - Vilnius suteikia progąne tik išbandyti savo galimybių ribas,bet ir pajusti Lietuvos istorijos pulsą, gamtos grožį.

Startuodami pirmojoje, dar XIII a. įkurtoje, Lietuvos sostinėje Kernavėje, po daugiau nei 80įveiktų kilometrų, finišą pasiekiate jau moderniame XXI a, Vilniuje.

Kalnų maratonas (42 km)

Pabodo sukti ratus pilkomis miesto gatvėmis? Esate užkietėjęs bėgikas, o gal tiesiog mėgstate iššūkius?

Tuomet "Kalnų maratono" trasa kaip tik jums. Nuostabi gamta, raižytas Neries pakrančių reljefas irvingiuojantys miško takai, tai tik maža dalis to, kas laukią jūsų trasoje.

Pažink trail (10 km)

Šią trasą įveiks ir pradedantysis, tačiauiššūkių joje netruks ir pažengusiam bėgikui. Nors trasa driekiasi vos per kilometrą nuo Karoliniškių daugiaaukščių,kartais bus sunku patikėti, jog bėgate ne laukinės gamtos glūdumoje.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
19 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti