Birželio 10-11 dienomis vyks pačiuožęs bepročių plaukimas baidarėmis ultramaratonas "Jobanachiris - IV" !

"Jobanachirio - IV" veiksmas prasideda birželio 10 dieną (šeštadienį), 12.00 valandą, nuo Linkmenų gyvenvietės (Ignalinos raj.). Bus organizuotas bendras atvykimas autobusu į plaukimo starto vietą iš plaukimo finišo vietos, nuo "Forum Palace" automobilių aikštelės. Išlipti galutinai iš trasos bei baidarės ir šūktelėti "Jobanachiris"!, bus galima tik sustojimo punktuose arba finišo tiesiojoje ;)

Maršrutas: Linkmenų gyvenvietė (nuo Žiezdro ežero) - Pakalo ežeras - Švento ežeras - Žiezdrelio ežeras - Aiseto ežero kampas - Aisetos upė - Kiaunos upė - Žeimenos upė - Neries upė - Vilniaus baltasis pėsčiųjų tiltas. Jūsų laukia apie 125 kilometrų ultranirvanos kilometrų arba maždaug apie 80 proc. psichologinių ir apie 20 proc. fizinių jėgų indėlis. Trasoje, tarp ežerų, mažumėlę teks pažygiuoti sausumos keleliais :)

Visiems bepročiams, dalyvaujantiems šioje šventėje, reikės birželio 10 dieną (šeštadienį), 09.00 val. organizuotai surinkti Vilniuje, prie "Forum Palace" automobilių aikštelės, prie šalie esančio edukologinio universiteto galima palikti automobilius (atplaukę pasiimsite). Po to būsite nuvežti į plaukimo starto vietą, Linkmenų gyvenvietę, prie Žiezdro ežero.

Finansai. Jeigu atplauksite į Vilnių, kaštuos 25 eurus asmeniui. Jeigu maršruto nebaigsite - 40 eurų. Į kainą įeina vieta baidarėje, gelbėjimo liemenė, irklas, arbata ir užkanda sustojimo metu, priešstartinis nuvežimas iš Vilniaus iki Linkmenų, organizacinės išlaidos, nebaigusių maršrutą pavežiojimas iki Žeimenos geležinkelio stotelės, Pabradės arba Nemenčinės. Galima dalyvauti ir savo plaukimo priemonėmis, bet dalyvavimo mokestis vienam asmeniui išlieka toks pats.

Bus organizuojamas gražiausių laivų rinkimo konkursai, todėl nusiteikite pasipuošti, gražiausius apdovanosime prizais! :)

Registracija vykdoma iki birželio 1 dienos arba tol, kol užteks laivų bei pajėgumų. Į el. paštą: [email protected], nurodyti savo ir partnerio vardus, pavardes, telefono numerius (kurie veiks plaukimo metu), elektroninio pašto adresus (kuriais norima gauti visą renginio informaciją) ir savo laivo pavadinimą!

Griežtai kviečiame įkliūti į bepročių pinkles ir besąlygiškai paklūsti savo vidiniam velniukui bei išbandyti savo nervų sistemą! Tikslas yra su savimi susitarti ir nuplaukti iki finišo per 24 valandas. Organizatoriai nemato jokių lenktyniavimo elementų. Karvių ir kitų aukso kalnų nedovanosime, o atminimui, kaip visada kažką įbruksime ;)

Plaukimo taisyklės paprastos ir nešlifuotos:

1. Praėjus 22 valandoms nuo starto ir nespėjus praplaukti paskutinio Nemenčinės punkto, ekipažai nuimami nuo tolimesnio plaukimo. Patiems reikia pasirūpinti plaukimo trasos žemėlapiu, grįžimo iš Švenčionėlių, Žeimenos geležinkelio stočių, Pabradės arba Nemenčinės namo niuansais ir kitomis savomis smulkmenomis.

2. Plaukimo trasoje bus 3 tarpiniai poilsio punktai, kur bus galima atsigerti arbatos, sultinio, krimstelėti ką nors ypatingo, padraugauti su palaikymo komanda arba pasakyti garsiai - Jobanachiris!!! Tai reiškia plaukimą baigėte ir norite namo. Pirmas punktas bus prie Liūlynės stovyklavietės, Žeimenos upėje. Antras punktas numatytas prieš Pabradę. Trečias punktas numatytas Nemenčinėje. Mąstykite apie savo galimybes, kurios paprastai tikrai yra didesnės negu Jums atrodo... ;)

3. Mus lydės KK mikroautobusas, kuris gabens reikalingą amuniciją ir tarpiniuose punktuose, bei finiše teiks moralinę, psichologinę ir fizinę pagalbą. Mikroautobusas surinkinės baidares tų, kurie nusibaigs plaukimo tarpiniuose ir galutiniame finiše. Prireikus galės pavežti keliautojus iki artimiausio visuomeninio transporto. Keliautojams reikia pamąstyti apie savo grįžimo perspektyvas ir galimybes. Pirmame punkte nusibaigusius keliautojus mikroautobusas galės pavežti iki Žeimenos geležinkelio stotelės, antrame punkte - iki Pabradės geležinkelio stoties, o trečiame teks sėsti į pro Nemenčinę pravažiuojantį visuomeninį transportą. Visuomeninio transporto laikus pasitikslinsime plaukimo metu, tarpiniame punkte.

4. Plaukimo dalyviai patys atsakingi už savo sveikatą ir gyvybę, prarastas inventorius kompensuojamas savo lėšomis 100 proc. vertės išraiška.

Papildoma informacija atskries po registracijos pabaigos.