Rytėlis #4

----> Labas! Kviečiame nepamiršti paspausti nuorodos http://blog.myhero.lt/rytelis-3/ ir registruotis dalyvavimui Rytėlyje! Norime iš anksto su Tavimi susipažinti!

----> Pasidalink su tais, kuriems manai patiks ;)
Dalintis šiuo video ----> http://tv.lrytas.lt/zinios/gyvenimo-budas/2017/04/03/news/rytiniai-blaivus-pasilinksminimai-igavo-pagreiti-rytelis-siautejo-vilniuje-501023/

Iš gilaus miego grubia trauka išvelka garsi žadintuvo muzika – Queen “Don't stop me now”. (https://www.youtube.com/watch?v=HgzGwKwLmgM). Pirma mintis šovusi į galvą - "kodėl aš nubudau ?" ir "kiek dabar valandų?". Vibruojančioje telefono ekrano šviesoje šokiruojantis atsakymas – kelios minutės po pusės penkių!!! Kūną skrodžia suvokimas - Rytėlis!!!!

Tavo basos kojos jau stovi ant vėsių grindų, nors kūnas dar mielai pasilepintų šiltuose pataluose. Bet tu nugali protą ir tai pirmoji ir bene didžiausia pergalė šios dienos kelionėje! O jau po akimirkos kitos niūnuoji dainos žodžius..

Dantų šepetėliu perbrauki savo dantis, mat šypsena šiandieną nebedings nuo tavo veido. Pora buitinių ritualų, įsispiri į patogius batus, šoki į trumpučius šortus ar spalvingiausias tympas ir tu jau leki tiesiai į 80-uosius su didžiausiais to meto hitais!.

72 laipteliai į viršų - puikus apšilimas! Paskutinė atkarpa iki erdvės, kurioje įvyks neįtikėtina alchemija, o gal aerobinė chemija!..

KAIP šoksime ir KĄ rengsimės? Užuomina štai čia: https://www.youtube.com/watch?v=uMQqnqGzgHM

KADA? Gegužės 11d., ketvirtadienis , 6val. (5val ryto startuosim su joga Veda Jolita Seredaitė)
KUR? MyHero! namuose - Kauno g 34
KIEK? Įėjimo mokestis 6 € ( 4 € MyHero! nariams pateikusiems galiojančią nario kortelę (mokama vietoje)) *maistas ir gėrimai nėra įskaičiuoti į įėjimo mokestį.
SVARBU! Renginys bus filmuojamas bei fotografuojamas, tad pasiruošk tapti ryto žvaigžde!

-----> REGISTRACIJA BŪTINA
-----> Daugiau informacijos - pagal pageidavimą ;) O jei rimtai - netrukus!

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
19 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-17
2018-11-07
2018-11-13