Tai bendra įmonių sporto ir pramogų šventė, kurioje triumfuoja komandinis darbas, mezgasi nauji verslo ryšiai ir stiprėja įmonių darbuotojų lojalumas savo atstovaujamoms įmonėms.
Įmonės komandą sudaro 5-7 žmonės. Visos dienos metu vyksta 12 originalių rungčių. Kiekvienam iššūkiui įveikti skiriama 15 minučių. Rungtyse dalyvauja po 4 komandos narius, kiti tuo metu gali ilsėtis, strateguoti ar palaikyti komandą.


Dalyvauti gali kiekvienas! Komandos nariams nereikia turėti jokių specialių fizinių duomenų ar įgūdžių. Pergales rungtyse lemia ne tik fizinė jėga, bet ir logika, kūrybinis mąstymas bei gebėjimas dirbti komandoje.


Aukščiausio lygio įmonės vadovai kviečiami į specialiai jiems organizuojamą uždarą VIP petankės turnyrą. Vadovai gali priklausyti komandai ir dalyvauti rungtyse arba atvykti tik į petankės turnyrą. Už vadovų dalyvavimą turnyre komandoms yra skiriami papildomi taškai!

„Hercules Trophy“ – tai ne tik sportas. Dalyviai stovykloje vaišinami pusryčiais, pietumis, vakariene, užkandžiais, vakare vyksta nugalėtojų apdovanojimai ir dūzgės su DJ.

Renginio organizatoriai yra Catalyst Baltic - didžiausio pasaulyje komandinių renginių agentūrų tinklo atstovai Baltijos šalyse.

www.herculestrophy.lt