Hercules Trophy Vilnius 2017

Tai bendra įmonių sporto ir pramogų šventė, kurioje triumfuoja komandinis darbas, mezgasi nauji verslo ryšiai ir stiprėja įmonių darbuotojų lojalumas savo atstovaujamoms įmonėms.
Įmonės komandą sudaro 5-7 žmonės. Visos dienos metu vyksta 12 originalių rungčių. Kiekvienam iššūkiui įveikti skiriama 15 minučių. Rungtyse dalyvauja po 4 komandos narius, kiti tuo metu gali ilsėtis, strateguoti ar palaikyti komandą.


Dalyvauti gali kiekvienas! Komandos nariams nereikia turėti jokių specialių fizinių duomenų ar įgūdžių. Pergales rungtyse lemia ne tik fizinė jėga, bet ir logika, kūrybinis mąstymas bei gebėjimas dirbti komandoje.


Aukščiausio lygio įmonės vadovai kviečiami į specialiai jiems organizuojamą uždarą VIP petankės turnyrą. Vadovai gali priklausyti komandai ir dalyvauti rungtyse arba atvykti tik į petankės turnyrą. Už vadovų dalyvavimą turnyre komandoms yra skiriami papildomi taškai!

„Hercules Trophy“ – tai ne tik sportas. Dalyviai stovykloje vaišinami pusryčiais, pietumis, vakariene, užkandžiais, vakare vyksta nugalėtojų apdovanojimai ir dūzgės su DJ.

Renginio organizatoriai yra Catalyst Baltic - didžiausio pasaulyje komandinių renginių agentūrų tinklo atstovai Baltijos šalyse.

www.herculestrophy.lt

Kiti renginiai dabar

Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
20 birželio, 18:00
Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
4 rugpjūčio, 18:00
Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
11 rugpjūčio, 19:00
Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
18 rugpjūčio, 13:00
Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
22 rugsėjo, 13:00

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-05-21
2018-05-30
Atsakingas už skyrių
Artūras
Vilniaus miesto renginių gidas
Renginių gide pateikiama informacija apie populiariausis renginius, kurie vyksta ar vyks Vilniaus mieste.
Neeikvokite savo laiko veltui! Sekite Vilniaus miesto renginių gidą ir aplankykite Jus dominantį koncertą, filmą, spektaklį, parodą, sporto varžybas ar kitą renginį.

Elektroninis paštas: vilnius@miestosvetaine.lt