„City Yoga“ – sėkmingai plečiasi! Dabar šis projektas apima ne tik aštuonis didžiausius Lietuvos miestus, bet ir tęsiasi visus metus!

Taigi tai puiki žinia vilniečiams ir sostinės svečiams, kadangi visus metus bus vykdomas projektas, kurio metu kiekvienas easte į nemokamus jogos užsiėmimus Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9/1, 116 salėje) . Kiekvieną pirmadienį šurmuliuojančio miesto širdyje, stabtelsime ramybės akimirkai – atsipalaiduoti ir surasti raktą į puikią savijautą ir energiją. Pledukai ir jogos kilimėliai bus vietoje, jų neštis nėra būtina.

„Joga – tai būdas pailsėti fiziškai bei psichologiškai, nusiraminti, kartu lavinti kūną ir siekti proto aiškumo. Šios pratybos – tai puiki proga išbandyti jogą naujokams ir prasmingai praleisti vakarą pažengusiems. Norime skatinti sveikos gyvensenos idėją ir pasiūlyti metodą, padedantį pailsėti po dienos darbų ir atgauti jėgas. Pratimai nebus sudėtingi, tačiau efektyvus, o kiekvieną užsiėmimą lydės meditacija, “ – sako projekto „City Yoga“ organizatoriai, drąsinantys pratybose apsilankyti ir tuos, kurie niekada nežinojo, ką reiškia žodis asana arba prana. Nesvarbus ir amžius, įsitikinimai, ar sveikatos būklė. Rekomenduojama apsirengti patogiai ir su savimi turėti kilimėlį, pledą ar tiesiog skarą, mat užsiėmimai vyks ant žolės. Pratybas ves jogos instruktoriai – Baltijos “Gyvenimo meno” labdaros ir paramos fondo savanoriai.

Projektą remia Valstybės visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.

KADA?

Pirmadieniais  nuo 18 val.

KUR?

Pranciškonų rūmuose, adresu Trakų g. 9/1, 116 salėje

TURITE KLAUSIMŲ?

+370 657 77531  arba [email protected]

Sekite naujienas čia