Jogos užsiėmimas

 „City Yoga“ – sėkmingai plečiasi! Dabar šis projektas apima ne tik aštuonis didžiausius Lietuvos miestus, bet ir tęsiasi visus metus!

Taigi tai puiki žinia vilniečiams ir sostinės svečiams, kadangi visus metus bus vykdomas projektas, kurio metu kiekvienas easte į nemokamus jogos užsiėmimus Pranciškonų rūmuose (Trakų g. 9/1, 116 salėje) . Kiekvieną pirmadienį šurmuliuojančio miesto širdyje, stabtelsime ramybės akimirkai – atsipalaiduoti ir surasti raktą į puikią savijautą ir energiją. Pledukai ir jogos kilimėliai bus vietoje, jų neštis nėra būtina.

„Joga – tai būdas pailsėti fiziškai bei psichologiškai, nusiraminti, kartu lavinti kūną ir siekti proto aiškumo. Šios pratybos – tai puiki proga išbandyti jogą naujokams ir prasmingai praleisti vakarą pažengusiems. Norime skatinti sveikos gyvensenos idėją ir pasiūlyti metodą, padedantį pailsėti po dienos darbų ir atgauti jėgas. Pratimai nebus sudėtingi, tačiau efektyvus, o kiekvieną užsiėmimą lydės meditacija, “ – sako projekto „City Yoga“ organizatoriai, drąsinantys pratybose apsilankyti ir tuos, kurie niekada nežinojo, ką reiškia žodis asana arba prana. Nesvarbus ir amžius, įsitikinimai, ar sveikatos būklė. Rekomenduojama apsirengti patogiai ir su savimi turėti kilimėlį, pledą ar tiesiog skarą, mat užsiėmimai vyks ant žolės. Pratybas ves jogos instruktoriai – Baltijos “Gyvenimo meno” labdaros ir paramos fondo savanoriai.

Projektą remia Valstybės visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.

KADA?

Pirmadieniais  nuo 18 val.

KUR?

Pranciškonų rūmuose, adresu Trakų g. 9/1, 116 salėje

TURITE KLAUSIMŲ?

+370 657 77531  arba info@gyvenimomenas.lt

Sekite naujienas čia

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
19 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai