Paskutinė šeima (Kinas po žvaigždėmis)

Žanras
Biografinė drama
Šalis
Lenkija
Vaidina
Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Aleksandra Konieczna, Andrzej Chyra
Metai
2017
Režisierius
Jan P. Matuszynski
Laikas
2.03

Priešingai nei ryškių seksualinių fantazijų persmelkti jo paveikslai, Beksinskis – nepaprastai švelnus, šeimyniškas žmogus, paniškai bijantis vorų. Jis visa ko geriausio linki žmonai Zofiai, neurotiškam sūnui Tomašui bei kartu gyvenančioms savo ir žmonos motinoms. Klasikinės muzikos įkvėpti tapybos darbai išgarsina Beksinskio vardą moderniojo meno pasaulyje. Tuo metu giliai religinga Zofia iš paskutiniųjų stengiasi išlaikyti šeimos vienybę, kurią nuolatos drumsčia nenuspėjami Tomašo smurto protrūkiai ir grasinimai nusižudyti. Tėvai lengviau atsikvepia sūnui ėmus vaikščioti į pasimatymus ir pradėjus radijo laidų vedėjo bei filmų vertėjo karjerą. Vis dėlto ramybė tęsiasi neilgai. „Paskutinė šeima“ – tai 28-erius metus trunkanti Beksinskių šeimos saga. Filmas paremtas tikra garsaus lenkų tapytojo Zdzisławo Beksinskio gyvenimo istorija. (N-13)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, animacija, šeimos, JAV, 2016
Komedija, animacija, animacinė komedija, šeimos, JAV, 2017
Komedija, tragikomedija, Lietuva, Bulgarija, Lenkija, 2017
Dokumentika, Lietuva, Italija, Belgija, Šveicarija, Airija, Šiaurės Airija, Latvija, Ispanija, 2017
Dokumentika, Lietuva, 2018
Komedija, animacija, šeimos, JAV, 2018

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti