Moteris ir ledynas

Žanras
Dokumentika
Šalis
Lietuva, Estija
Metai
2017
Vaidina
Aušra Revutaitė
Režisierius
Audrius Stonys
Scenarijaus autorius
Audrius Stonys
Laikas
56 min.

Lietuvos mokslininkė Aušra Revutaitė jau trisdešimt metų vienui viena gyvena Tian Šanio kalnuose, Centrinėje Azijoje, šalia Kazachstano, Kirgizijos ir Kinijos valstybių sienų. 3500 metrų aukštyje virš jūros lygio jai draugiją palaiko tik šuo ir katinas. A. Revutaitė tyrinėja klimato pokyčius Tuiksiu ledyne dar nuo sovietmečio veikiančioje Glaciologijos stotyje. Ji dievina vienatvę ir tylą, kurios neišvengiamai reikia kruopščiam darbui. (N-7)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Animacinis,veiksmo, nuotykių, fantastinis, šeimos, JAV, 2018
Veiksmo, nuotykių, fantastinis, JAV, 2019
Drama, Trileris
Veiksmo, trileris, kriminalinis, JAV, 2019

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai