žaklina

Žanras
Drama
Šalis
Čilė, Prancūzija, JAV, Honkongas
Vaidina
Natalie Portman, Greta Gerwig, Billy Crudup, Beth Grant
Metai
2017
Režisierius
Pablo Larraín
Laikas
1.30

Viena tragiškiausių Amerikos istorijos akimirkų – 35-ojo Amerikos prezidento Johno F. Kennedy nužudymo drama filme atskleidžiama artimiausio žmogaus – žmonos akimis. Nusivaliusi vyro kraują ir nutaisiusi akmeninį veidą ji privalės išmokti susitaikyti su mylimojo netektimi ir ramiai gedėti, nes jos ašaras skaičiuoja visas pasaulis. Filmas sukurtas remiantis Jackie Kennedy interviu amerikiečių žurnalui „Life“, kuriame ji pirmą ir vienintelį kartą po tragedijos atvirai papasakojo, kaip jautėsi iš pirmosios šalies damos tapusi tiesiog gedinčia našle. (N-13)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Veiksmo, trileris, kriminalinis, JAV, 2019
Drama, Biografinis
Komedija
Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai