Sveiki visi dviračių ir riedlenčių entuziastai bei smalsuoliai, taip taip, net ir patys mažiausi! Pirmąjį gegužės savaitgalį šios dvi kultūros susijungia su dizainu! „Style4Miles“ tai Vilniaus Dizaino Kolegijos studentų organizuojamas „Dizaino savaitės“ renginys.
Čia galėsi ne tik pavažinėti nemokamai Kablio uždarame skate parke, bet ir atsinaujinti savo dviračių bei riedlenčių dizainus per organizuojamas kūrybines dirbtuves, taip pat pasiklausyti šių kultūrų atstovų pranešimų apie tai, ką jiems reiškia toks gyvenimo būdas.
Tik įėjus, Tave pasitiks mini paroda, kuri pristatys patrauklaus dizaino dviračių ir riedlenčių savininkus, o Kablio skatepark'o konstrukcijas prikels BMX'ų ir skate'ų pasirodymai.
Dviračius ir riedlentes suartinant su dizainu, įvairūs menininkai, dizaineriai ir iliustratoriai papuošė apsaugines liemenes bei lentų griptape’us savo darbais, kuriuos renginio metu galėsi įsigyti aukcionuose.
Na, o kadangi atsarga gėdos nedaro, viena iš renginio temų - dviratininkų saugumas kelyje. Pasitikrinti savo eismo žinias galėsi interaktyviame žaidime, o susipažinti su Vilniaus miesto dviračių infrastruktūros situacija - išsamiame infografike.
Šis renginys puiki platforma, parodanti, jog dviračiai ir riedlentės gali sietis ne tik su sportu, bet ir su menu!

Registracija į skeitų workshop'ą (registruotis gali įvairių lentų savininkai, taip pat laukiami ir dviratininkai) -
https://goo.gl/forms/5zOgii1tguO04zBB2

Registracija į dviračių workshop'ą -
https://goo.gl/forms/2yefj9CzzyHpJ4st1

RENGINIO PROGRAMA:
12:30-13:30
Kūrybinės riedlenčių dirbtuvės. Ar vaizdas gali išreikšti judėjimo pojūtį? Tikrai taip! „Style4Miles“ kviečia riedlenčių šeimininkus atnaujinti pabodusį dizainą savo pačių rankomis. Ką jaučiate judėdami? Perteikite tai ant savo riedlentės ar longboard’o. Į pagalbą atskubės dirbtuvių vedėjas Modestas, patyręs street art‘o entuziastas, kuris mokins kaip pasidaryti originalius lipdukus.
13:30-14:00
Aukcionas. Jeigu kūrybos mūza, vis dėlto, neaplanko – nenusiminkite! Savo riedlentes ar longboard’us galėsite pagyvinti mūsų aukcione įsigytais menininkų ir dizainerių sukurtais darbais. Akį džiugins riedlenčių griptape‘ų dizainai bei apsauginių liemenių raštai – tik spėkite išsirinkti! Gerą darbą taip pat užskaitysim! Liemenių aukcione surinktos lėšos bus paaukotos labdaros ir paramos fondui „Rugutė“, kurio tikslas yra teikti informacinę, finansinę, medicininę, psichologinę pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams bei kaupti teisinę ir socialinę informaciją, jų šeimoms. Pinigų sumą, gautą iš nupirktų griptape‘ų, skirsime „Kablio Skatepark“ veiklai, riedlentininkų būreliams bei stovykloms.
14:00-14:30
Pranešimas „Darnaus judumo planas“ Dviračių mylėtojus kviečiame pasiklausyti Lietuvos respublikos statybos inžinerijos mokslų daktarės ir darnaus judumo plano projekto koordinatorės Kristinos Gaučės, paruošto pranešimo apie dviračių kultūrą Vilniuje. Ką reikia keisti ir kaip tai bus daroma sostinėje, sužinosime gegužės 6 dieną.
14:30-15:00
Pranešimas „Ar Vilnius galvoja apie dviratininkus?“ Kristinai antrins ir į klausimą atsakys Anton Nikitin, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ susisiekimo dviračiais Vilniaus mieste projekto komandos vadovas.
15:00-16:00
Kūrybinės dviračių dirbtuvės. Rieda puikiai, bet kažko jam trūksta... Užsukite į mūsų dirbtuves, kurių metu dviračių salono atstovai išmokys savarankiškai susitvarkyti dviratį. Vėliau pasigaminsime dviračio sėdynės apvalkalą, o nebenaudojamas detales sujungsime į originalius aksesuarus.
16:00-16:30
David Butko pranešimas. Norisi kažko aštresnio? Geriausias šalies BMX dviračių profesionalas, David Butko, džiugins istorijomis apie ekstremalų sportą, duos patarimų, kaip nenusisukti sprando ir gal net pademonstruos vieną kitą judesiuką.