NT Live: Obsession („Apsėdimas“)

Žanras
Spektaklis
Šalis
Didžioji Britanija
Vaidina
Jude'as Law
Metai
2017
Režisierius
Ivo van Hove'e
Laikas
2h 00 min

Londono Karališkasis nacionalinis teatras atkeliauja į Vilnių – didžiuosiuose „Forum Cinemas“ ekranuose.

Operos ir baleto mėgėjai jau seniai atrado „Forum Cinemas“ transliacijas iš Niujorko Metropoliteno ir Maskvos Didžiojo baleto teatro. Dabar prie jų kviečiami prisijungti ir teatro mylėtojai. Tik gegužės 15 dieną „Forum Cinemas VINGIS“ rodys Londono Karališkojo nacionalinio teatro spektaklį „Apsėdimas“ (Obsession) su Jude‘u Law pagrindiniame vaidmenyje! Dviejų valandų trukmės spektaklis bus rodomas anglų kalba, su angliškais subtitrais.

Kol kas Lietuvos žiūrovams bus siūlomas tik šis vienintelis seansas. Jei susidomėjimas bus pakankamai didelis, nuo 2017 m. rudens transliacijos iš Londono Karališkojo nacionalinio teatro taps nauja „Forum Cinemas“ tradicija ir švente mūsų šalies teatro mėgėjams.

Spektaklis „Apsėdimas“ yra olandų režisieriaus Ivo van Hove‘ės teatro scenai pritaikytas 1943 m. italų legendos Luchino Visconti kino šedevras tuo pačiu pavadinimu. Jaunas, romantiškas ir itin žavus bastūnas Džino (jį ir vaidina J. Law) užmezga aistringą romaną su pakelės užeigos savininke Džiovana. Negalėdami nugalėti ar paslėpti abipusės traukos, įsimylėjėliai nutaria nužudyti jų laimei trukdantį Džiovanos vyrą. Tačiau kiekvienas Džino ir Džiovanos žingsnis bendrame aistros ir destrukcijos kelyje juos pačius artina prie neišvengiamos tragedijos.

1972 m. gimęs Jude‘as Law pirmąjį vaidmenį televizijoje suvaidino 1988-aisiais, būdamas šešiolikos. Dar po šešerių metų jaunasis aktorius debiutavo didžiajame ekrane, o viso pasaulio kino mylėtojų dėmesį atkreipė Dikio Grynlyfo vaidmeniu 1999 m. Anthony Minghella‘os kriminalinėje dramoje „Talentingasis misteris Riplis“. Šis vaidmuo jam atnešė geriausio antraplanio aktoriaus BAFTA apdovanojimą ir „Auksinių gaublių“ bei „Oskarų“ nominacijas. Iki šiol J. Law jau yra suvaidinęs daugiau nei 60-yje filmų bei TV serialų.

Tačiau prieš pasaulinę šlovę ir netgi televizijos debiutą, be abejo, buvo teatras. Ėmęs vaidinti dar būdamas paauglys, pirmą rimtą vaidmenį J. Law gavo 1987 m. Richard‘o Stilgoe pjesėje „Bodywork“. Per pastaruosius 30 metų britų aktoriaus dosjė – daugiau nei 20 spektaklių prestižiškiausiose pasaulio teatro scenose: nuo Juozapo („Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat“) ir daktaro Fausto („Doctor Faustus“) iki Henriko V ir Hamleto Šekspyro dramose.

Išskirtinis įvykis Lietuvos teatro mylėtojams – „Apsėdimo“ (Obsession) spektaklio kino seansas iš Londono Karališkojo nacionalinio teatro. Tik gegužės 15 dieną, „Forum Cinemas VINGIS“.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Animacinis,veiksmo, nuotykių, fantastinis, šeimos, JAV, 2018
Veiksmo, nuotykių, fantastinis, JAV, 2019
Drama, Trileris
Veiksmo, trileris, kriminalinis, JAV, 2019

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai