Svetimas. Režisieriaus versija (1979)

Žanras
Siaubo, fantastinis
Šalis
JAV
Vaidina
Sigourney Weaver, Tom Skeritt, John Hurt
Metai
2017
Režisierius
Ridley Scott
Laikas
1h 58 min

KOSMOSE TAVO KLYKSMO NIEKAS NEIŠGIRS

Grįždamas į Žemę, komercinis „Nostromo“ erdvėlaivis gauna pagalbos signalą iš netolimos planetos. Nusileidžiant nepažįstamoje planetoje, pažeidžiamas kosminis laivas. Dalis įgulos lieka taisyti kosminio laivo. Kita dalis leidžiasi ieškoti, kas skleidė pagalbos signalą. Nepažįstamoje planetoje įgulos nariai atranda apleistą kosminį laivą, o jame tūkstančius kiaušinių.

Jie dar nežino, kad grįžus į kosminį laivą jų lauks tikras košmaras. Nes jie grįžo ne vieni...

Ir žiūrovų, ir kritikų pripažintas filmas sulaukė ne vieno tęsinio. Naujausia serijos dalis „Svetimas: Covenant“ pasirodys jau gegužės mėnesį. KINFO kviečia pamatyti, nuo ko viskas prasidėjo.

IŠSKIRTINĖ pirmosios „Svetimas. Režisieriaus versija“ peržiūra vyks TIK gegužės 9 d. 19.00 val. „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre Vilniuje.

„Svetimas. Režisieriaus versija“ nuo originalios kino teatro versijos skiriasi tuo, kad joje bus parodyta apie 4 min. medžiagos, kurios nebuvo kino teatro versijoje. Taip pat maždaug apie 5 min. medžiagos yra išimta. Taigi bus įdomus sužinoti, ar tikrieji filmo gerbėjai pastebės skirtumus, ar atkreips dėmesį į kiek pasikeitusią atmosferinę muziką ir kitas smulkias detales.

Filmas bus rodomas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Veiksmo, trileris, kriminalinis, JAV, 2019
Drama, Biografinis
Komedija
Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai