Filmas apie operos solistą Arnold Voketaiį

Žanras
Dokumentinis filmas
Šalis
Lietuva
Vaidina
operos solistas Arnold Voketaitis
Metai
2017
Režisierius
Agnė Marcinkevičiūtė
Laikas
1 val.

Lietuvos nacionalinė M. Mažvydo biblioteka gegužės 4-tą dieną 15 val. kviečia į kino popietę. Renginio metu bus galima sužinoti, kuo ypatingas vienas ryškiausių lietuvių išeivių – operos solistu Arnold Voketaitis.

Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvis – tai pasaulyje pripažintas operos solistas, kuriam jau teko garbė pasirodyti visose didžiosiose Šiaurės, Pietų Amerikos ir Europos teatrų bei koncertų salėse. Šiam solistui skirtas meninės dokumentikos filmas „Prisimenu motinos balsą / Remembering My Mother’s Voice“ (2016). Filmą apie operos solistą sukūrė režisierė Agnė Marcinkevičiūtė.

Filme pasakojama apie Voketaičio gyvenimą ir karjerą. Solistas filmo kūrybinę grupę veda į ekskursiją Čikagos operos „Lyric Opera“ koridoriais ir salėmis, prisimindamas nepamirštamas dienas scenoje, kuriai atidavė 47-erius metus.

Muzikos gerbėjai galės išgirsti, kaip skamba sodrus Voketaičio balsas, pamatyti, kaip atrodo jo įspūdinga sceninė laikysena, kuri užfiksuota remiantis kino juostų medžiaga.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Drama, Biografinis
Komedija
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Trileris

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai