Kakė Makė ir pavogtas laikas

Valstybinis jaunimo teatras kviečia mažuosius žiūrovus į jau antrąjį spektaklį apie nepaprastai smalsią ir žaismingą mergaitę Kakę Makę.

Praėjo lygiai metai, kai Jaunimo teatro mažojoje salėje įvyko spektaklio „Kakė Makė“ premjera. Nuo to laiko kiekvieną mėnesį teatras sulaukdavo mamyčių laiškų su raginimais kuo dažniau rodyti spektaklį. Vaikai jį nori pažiūrėti net po kelis kartus, ir ne tik su broliais ir seserimis, o su visa šeima. Tie nuoširdūs prašymai ir šiais metais pasirodžiusi jau penkta L. Žutautės knygelė, paskatino dar kartą imtis Kakės Makės temos. Naujame spektaklyje, kaip ir knygelėje, bus kalbama apie vaikams puikiai žinomą jausmą – nuobodulį, kurio niekaip neišeina atsikratyti dėl staiga kažkur dingusio laiko.

„Dingęs laikas labai aktuali sąvoka tiek mažiems, tiek dideliems. Juk dažnai sakome: „Šiandien planavau tiek daug nuveikti, tačiau, žiūrėk, jau vakaras atėjo ir nieko nesuspėjau“. Buvo pirmadienis, po akimirkos, jau savaitgalis. Ruduo, regis, tik prasidėjo, o miestas jau ruošiasi Kalėdoms. Kur tas laikas dingo?“, – sako V. Kuklytė, kuriai dingusio laiko „problema“ yra puikiai pažįstama. Anot jaunosios režisierės, vaikams sunkiai suvokiama laiko prasmė yra gana sudėtingas iššūkis. Vaikui penkios minutės atrodys kur kas ilgesnis laiko tarpas, nei suaugusiam žmogui. To pasėkoje, režisierė įžvelgia bendravimo klaidas, kurias daro šiuolaikiniai tėvai: „Dažnai tėvai sako frazę, kuri vaikui yra nesuprantama: „Truputį ramiai pasėdėk“. O ką vaikui veikti ramiai sėdint? L. Žutautė pasiūlė sprendimą – reikia skaityti knygas! Jos atveria beribę fantaziją ir keičia laiko pojūtį. Man ypatingai džiugu, kad laiko „priešu“ tapo ne kompiuteris ar mobilus telefonas, o būtent knygos“, – apie naujausią knygelės istoriją ir būsimą premjerą kalba V. Kuklytė.

Spektaklyje „Kakė Makė ir pavogtas laikas“ vaikai išvys ne tik jau žinomus, bet ir naujus personažus, patirs dar daugiau nuotykių, išgirs naujas ir linksmas Kakės Makės dainas bei sužinos nuolat sekiojančio iš paskos, paslaptingojo šuniuko vardą.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

2 d. opera prancūzų kalba
3 v. operetė lietuvių kalba
Domino teatro komedija
17 gruodžio, 19:00
Spektaklis
20 lapkričio, 19:00
Oskaro Koršunovo spektaklis
21 - 22 lapkričio, 19:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti