Žiniasklaida Lietuvoje ir pasaulyje: misija bei populiarumas

Lietuvių profesionalų tinklas Global Lithuanian Leaders, bendradarbiaudamas su verslo teisės advokatų kontora TRINITI, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka ir portalu LRT.lt, tęsia diskusijų ciklą šalies raidai ir gyvenimo aplinkai svarbiomis temomis. Kviečiame į aštuntąją šio sezono diskusiją tema „Žiniasklaida Lietuvoje ir pasaulyje: misija bei populiarumas“.

Diskutuos:

  • dr. Nerijus Maliukevičius, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas ir mokslo darbuotojas, kurio interesų sritys – žiniasklaida, politiniai konfliktai, informacinis karas;
  • Rolandas Barysas – verslo dienraščio "Verlo žinios" vyriausiasis redaktorius; ►Dovydas Pancerovas – 15min.lt tyrimų žurnalistas, publicistas;
  • Vladimiras Laučius – LRT.lt portalo vyriausiasis redaktorius. Diskusijos metu ieškosime atsakymų į šiuos klausimus:
  1. Kur brėžiama riba tarp visuomenės nuomonės atspindėjimo ir nuomonės formavimo?
  2. Kokie yra objektyvios nepriklausomos žiniasklaidos požymiai?
  3. Kaip žiniasklaida lemia šalies įvaizdį pačių piliečių akyse? Ar žiniasklaida gali prisidėti prie reformų ir pozityvių šalies pokyčių?
  4. Kokį vaidmenį žiniasklaida suvaidino paskutiniuose pasaulio įvykiuose? (Brexit, JAV rinkimai) „Višta ar kiaušinis?“ – ar Lietuvos žiniasklaida rašo tai, ką nori skaityti visuomenė, ar aktyviai formuoja visuomenės pasirinkimus?

Konkrečių išvadų link ves Linas Sabaliauskas, verslo teisės advokatų kontoros TRINITI vadovaujantysis partneris.

Registracija būtina: https://docs.google.com/a/lithuanianleaders.org/forms/d/e/1FAIpQLScJqs75UBciJGVUbJ1JpdwlnxBI-WvoasA6nEMlB0dFDU4EgQ/viewform

Diskusiją kaip visuomet transliuos LRT.lt: http://www.lrt.lt/projektai/lietuva_kubu/

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
12 - 16 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-29