Riedantis Vilnius 2017

Puiki žinia visiems aktyviems ir energingiems! Jau netrukus, gegužės 20 d., Vilniuje, Vingio parke, aktyvaus laisvalaikio ekspertas TERRASPORT visus vilniečius ir miesto svečius suburs į kasmetinę riedutininkų fiestą – Riedantis Vilnius 2017.

Greičiausiųjų laukia sprinto, o vikriausiųjų – kroso trasos, šokliausiems paruošta šuolio per kartelę rungtis. Vaikų sprinto ir nuotykių lenktynių rungtis globoja geriausia vaikų draugė Kakė Makė. Vilnius Rolling klubas žiūrovų žvilgsnius prikaustys savo parodomąja programa. Dalyvių laukia puiki nuotaika ir vertingi renginio draugų – KAKĖS MAKĖS, ETNO, BIOK, VICHY, RED BULL, KAUNO GRŪDŲ, MEŠKĖNO ŠOKOLADAI EXCLUSIVE, ORTHOMOL, MILŽINAS.LT ir organizatorių prizai. TERRASPORT garantuoja geriausią metų riedantį nuotykį!

Registruokis www.terrasportakademija.lt ir susitinkame gegužės 20 d. Vingio parke.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
14 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-10-17
2018-10-24