Komunija

Keturiolikmetė Olia rūpinasi namų ūkiu, prižiūri tėvą ir neįgalų brolį, palaiko ryšius su atskirai gyvenančia motina, iš visų jėgų bandydama sugrąžinti ją namo, kad šeima vėl gyventų kartu. Pretekstu susitikti su mama tampa trylikamečio brolio Nikodemo pirmosios komunijos iškilmės.

Olia imasi iniciatyvos organizuoti idealią šeimos šventę. Annos Zameckos kino debiutas buvo apdovanotas 2016 m. Lokarno kino festivalyje, o 2017 m. Lenkijos kino akademijos išrinktas geriausiu metų dokumentiniu pilnametražiu filmu. (N-13)

Įėjimas nemokamas.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
19 - 23 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
21 lapkričio, 19:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti