„Man viskas gerai, mano angele“

„Man viskas gerai, mano angele“ - tai naujausias Ryuho Okawos prodiusuotas filmas, vaizduojantis tipines šiuolaikinių žmonių išgyvenamas kančias bei parodantis angelų meilę ir jų darbus žemėje.

Patyčios mokykloje, artimo žmogaus netektis, nepagydomos ligos diagnozė, sudužusios viltys, nesėkmės versle,…Tokį vaizdą pamato Dangaus angelas, stebėdamas penkių skirtingų žmonių gyvenimus Žemėje. Nors šiuolaikiniai žmonės nebetiki nematomų būtybių egzistavimu, angelai daro viską, kad padėtų žmonėms atrasti jų kančių priežastis, jas pašalinti ir vėl tapti laimingais. Nors angelų nematome, tačiau jie egzistuoja ir atiduoda visa savo meilę, kad žmonių gyvenimai būtų šviesesni. Šis filmas puikiausias to įrodymas.

Filmo turinys įkvėptas Ryuho Okawos knygos " 'I'm fine' spirit". Renginio metu bus galima įsigyti filmo prodiuserio knygų.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
12 - 16 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
19 lapkričio, 18:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti