Etiopija. Turgaus ekonomika

Abebe ir Ashenafi – paprasti dešimtmečiai berniukai, kuriuos, tam kad šeimai netektų badauti, jų tėvai išsiuntė į Adis Abebą – Etiopijos sostinę – uždirbti pinigų blizginant batus.

Abtu – našlaitis ir energingas berniukas, kuriam darbas – paskutinis dalykas apie kurį norėtų galvoti. Bertukan – trijų vaikų mama, siekdama uždirbti pinigų, nešiojanti sunkius krovinius. Mulugeta – išsilavinusi gidė, užimanti aukštesnę padėtį tik dėl to, jog moka anglų kalbą. Visus šiuos etiopus vienija didžiausias Afrikoje turgus – begalinis ir įvairiaspalvis Mercato.

Dokumentiniame filme Turgaus ekonomika 5 darbo dienos, kurias 5 eiliniai žmonės praleidžia vienoje skurdžiausių pasaulio šalių, ir net filmavimas tampa didžiuliu iššūkiu.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Sapnų gaudyklių gamyba
Jubiliejinis, 10-asis, fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA jau sveikinasi!
22 rugsėjo, 19:30
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
17 - 21 rugsėjo, 15:00
Lėlių gamybos kursai
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
24 rugsėjo, 18:00, 19:00, 20:10

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-08-28
2018-08-30
2018-09-04