Atidarytuvės~atviros menininkų dirbtuvės

Kūrėjai kviečia į atvirų durų vakarą/įkurtuves. Jei buvai pirmajame mūsų renginyje, jau žinai, kad kūrybos erdves gali rasti antrame aukšte.

Tereikia ateiti iki Arklių gatvėje esančių vartų (prieš Lėlės teatro duris), pasukti į kiemelį, paeiti iki jo vidurio ir rasi dvejas duris, vienos į kairę, kitos į dešinę. Renginio metu mus rasti padės spalvoti ženklai ant žemės, sek juos !

Po vienu Posesijos stogu : Agnės keramika - keramika namų jaukumui; Ernesta Statkute jewellery & accessories - ekstravagantiška juvelyrika; Ilona Dombrovskytė - kostiumo dizaino kūryba; Lapelis - megzto lino tekstilė darbščiomis rankomis; Loreta Zdanavičienė - tapyba iš spalvų ir ramybės; Meška karalienė jewellery - subtilioji juvelyrika; Sandra Yushka - kostiumo dizaino su charakteriu ir raudonos suknelės kūrėja; Solveiga Gutautė Art - porceliano papuošalai iš sentimentų. Urtė Bimbaitė – idėjų grafika. Pažadame smagų vakarą su kūrybinga kompanija, muzikos garsais, gėrimais, užkandžiais ir plačiu kūrybos spektru.

Jei norėtum pratęsti vakarą – pirmame aukšte gali rasti net keturias šaunias vieteles, kuriose gali pradžiuginti skrandį skaniausiais mieste kukuliais arba picomis ir atrasti alaus skonių įvairovę.

Kiti renginiai dabar

Jubiliejinis, 10-asis, fejerverkų festivalis VILNIAUS FEJERIJA jau sveikinasi!
22 rugsėjo, 19:30
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
12 - 13 liepos, 18:00
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 11:00, 16:00, 19:00
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 12:00, 21:00
LR Prezidentūros vidinis kiemas
Gatvės teatro festivalis SPOT'18
14 liepos, 18:00
Markučių parko tvenkinys

Atsiliepimai ir komentarai

Parašyti atsiliepimą
Parašyti komentarą

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:
Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2018-05-21
2018-05-30
Atsakingas už skyrių
Artūras
Vilniaus miesto renginių gidas
Renginių gide pateikiama informacija apie populiariausis renginius, kurie vyksta ar vyks Vilniaus mieste.
Neeikvokite savo laiko veltui! Sekite Vilniaus miesto renginių gidą ir aplankykite Jus dominantį koncertą, filmą, spektaklį, parodą, sporto varžybas ar kitą renginį.

Elektroninis paštas: vilnius@miestosvetaine.lt