Kūrėjai kviečia į atvirų durų vakarą/įkurtuves. Jei buvai pirmajame mūsų renginyje, jau žinai, kad kūrybos erdves gali rasti antrame aukšte.

Tereikia ateiti iki Arklių gatvėje esančių vartų (prieš Lėlės teatro duris), pasukti į kiemelį, paeiti iki jo vidurio ir rasi dvejas duris, vienos į kairę, kitos į dešinę. Renginio metu mus rasti padės spalvoti ženklai ant žemės, sek juos !

Po vienu Posesijos stogu : Agnės keramika - keramika namų jaukumui; Ernesta Statkute jewellery & accessories - ekstravagantiška juvelyrika; Ilona Dombrovskytė - kostiumo dizaino kūryba; Lapelis - megzto lino tekstilė darbščiomis rankomis; Loreta Zdanavičienė - tapyba iš spalvų ir ramybės; Meška karalienė jewellery - subtilioji juvelyrika; Sandra Yushka - kostiumo dizaino su charakteriu ir raudonos suknelės kūrėja; Solveiga Gutautė Art - porceliano papuošalai iš sentimentų. Urtė Bimbaitė – idėjų grafika. Pažadame smagų vakarą su kūrybinga kompanija, muzikos garsais, gėrimais, užkandžiais ir plačiu kūrybos spektru.

Jei norėtum pratęsti vakarą – pirmame aukšte gali rasti net keturias šaunias vieteles, kuriose gali pradžiuginti skrandį skaniausiais mieste kukuliais arba picomis ir atrasti alaus skonių įvairovę.