Skaitmeninė kultūra: nauji seksualiniai įpročiai

Pirmoji meilė – skaitmeninė? Virtualūs žaidimai didina seksualinį apetitą? Rožės ir rašteliai – atgyvena? Santykiai mirė, tegyvuoja pažintys? Antroji pusė – tarsi iš katalogo? Ko žmonės ieško pažinčių portaluose?

Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – jau gegužės 16 dieną Inovatyvios medicinos draugijos pristatomame visiškai naujo pobūdžio renginyje-diskusijoje „Skaitmeninė kultūra: nauji seksualiniai įpročiai“.

Kodėl dažniausiai vengiame šnekėti apie savo santykius ir lytinį gyvenimą?

Lytinio švietimo svarba ir aktualumas Lietuvoje – plačiai eskaluojama tema, tačiau kokybiško švietimo mokyklų programose vis dar nėra. Lytiškumas, seksualumo samprata, seksualinis elgesys, vienos nakties nuotykiai – savotiškas tabu mūsų visuomenėje. Kodėl žmonės vengia apie tai kalbėti? Ar mes, lietuviai, esame pernelyg drovūs? Ar stokojame žinių? Gal bijome pasirodyti lengvabūdiški? Priežasčių gali būti daug, todėl IMD pristato renginių ciklą „Inovacijos seksologijoje: apie ką nedrįstame, tačiau privalome kalbėti“, kurio pagrindinis tikslas – keisti visuomenės požiūrį į seksologiją bei pateikti šią sritį kaip dar vieną mokslinių tyrimų vystymo nišą.

Kodėl gėda pripažinti, jog naudojamės pažinčių programėlėmis?

Diskusijoje „Skaitmeninė kultūra: nauji seksualiniai įpročiai“, mes:

  • aiškinsimės, kaip dažnai lietuviai naudoja pažinčių programėles ir portalus;
  • diskutuosime, kokią įtaką lietuvių gyvenime turi pažinčių programėlės bei kaip jos keičia vartotojo seksualinį elgesį;
  • aptarsime populiariausias pažinčių programėles bei portalus komerciniais ir socialiniais aspektais; kalbėsime apie programėlių įtaką meilės industrijai. Diskusijos svečiai – trys profesionalai, savo srities ekspertai, padėsiantys suvokti pažinčių programėlių ir portalų veikimo principus bei jų įtaką žmogaus seksualiniam elgesiui.

Kas jie tokie? Sužinosite jau netrukus.

Iki pasimatymo diskusijoje „Skaitmeninė kultūra: nauji seksualiniai įpročiai“ gegužės 16 dieną, antradienį, 18:00 kavinėje „Geležinė Lapė“ (Gedimino pr. 37). Susimatch‘insim... ;)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

Žvakių gamyba
26 lapkričio, 18:00
Užklasinė veiklą anglų kalba ikimokyklinio amžiaus (3-7 metų) ir pradinių klasių (1-5 klasės) vaikams.
19 - 23 lapkričio, 15:00
Lėlių gamybos kursai
21 lapkričio, 18:00
Šokių - bachata ir kizomba - užsiėmimai
21 lapkričio, 19:00
Keramikos pamokos
20 lapkričio, 18:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti