FK „Žalgiris“ – „Trakai“

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Gegužės 16 d. „Žalgiris“ A lygos 12 turo rungtynėse išmėgins jėgas su „Trakų“ ekipa. Žalgiriečiams tai bus ne tik akistata su principiniais varžovais, bet ir simbolinis pirmųjų oficialių klubo rungtynių paminėjimas.

Mat būtent gegužės 16 dieną, tik 1947 metais, „Žalgirio“ pirmtakė Vilniaus „Dinamo“ ekipa debiutavo Sovietų Sąjungos pirmenybėse. Kviečiame ateiti į stadioną ir drauge su žalgiriečiais pažymėti pirmųjų legendinio Lietuvos futbolo klubo rungtynių jubiliejų! Visi bilietus įsigiję žiūrovai taip pat galės dalyvauti nuotaikinguose žaidimuose ir grumtis dėl vertingų „Žalgirio“ prizų.

Kiti renginiai dabar

Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
18 rugpjūčio, 13:00
Lietuvos futbolo A lygos pirmenybės
22 rugsėjo, 13:00
Visos dienos sporto ir azarto iššūkis

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti