Danske bank Vilniaus maratono treniruotės - šeštadieniais

Kaip ir kasmet, Vilniaus bėgimo klubas kartu su Danske bank Vilniaus maratono organizatoriais pristato nemokamas bėgimo treniruotes tiek pradedantiems, tiek patyrusiems bėgikams. Treniruotės vyksta kiekvieną šeštadienį 10 val. ryte prie Vingio parko estrados. Sportuodami drauge stirpinsime visas raumenų grupes, atliksime tempimo pratimus, mokysimės taisyklingai kvėpuoti ir dalinsimės patarimais, kaip motyvuoti save, kaip maitintis ir pan.


Treniruotes veda patyrę bėgikai ir fizinio rengimo treneriai.
Jei norėsite sportuoti intensyviau, treneriai mielai patars, kaip tą daryti savarankiškai arba pakvies prisijungti prie Vilniaus bėgimo klubo ir sportuoti drauge su klubo bėgikais.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti renginiai dabar

LKL rungtynės
24 lapkričio, 17:00
Ryto krepšinio arena
FIBA Pasaulio taurės atranka
2 gruodžio, 19:30
Pilates ir Kūno dizaino treniruotės
14 lapkričio, 19:00, 20:00

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti