Nemokama ekskursija po Vilniaus Kalvarijų Kryžiaus parką

Kadangi vasaros orai leidžia pasimėgauti gamta, o Kalvarijų kryžiaus kelias driekiasi gražiu ir pasivaikščiojimams labai smagiu parku, rengiama dar viena ekskursija su vaikiškais vežimėliais po Vilniaus Kalvarijų kryžiaus kelio parką.

Ekskursijos metu ne tik išgirsite įdomių religinių faktų, bet ir sužinosite, kur teka stebuklingas šaltinis, kokia antra pagal senumą po Vilniaus universiteto mokymo įstaiga įkurta Jeruzalėje, kodėl Baltupio upelis vadinamas Kedronu. Kartu su gide vaikščiosite po nuostabia gamta, šimtametėmis eglėmis ir pušimis garsėjantį parką.

Ekskursija pritaikyta su vaikiškais vežimėliais, tačiau laukiame ir visi norintys.

Laukiame jūsų birželio 29 (ketvirtadienį) 12 val. sanatorijos „Pušyno kelias“ automobilių stovėjimo aikštelėje (Pušyno Kelias 23, Vilnius).

Ekskursiją užbaigsime prie šv. Kryžiaus atradimo bažnyčios.

Ekskursijos trukmė: 1,5 val.

Registracija: prašome norinčius dalyvauti registruotis eglevankevice@gmail.com

Kaina: NEMOKAMA (tačiau už patikusį pasakojimą jūs visada galite atsidėkoti gidei ir jos pagalbininkui arbatpinigiais)

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Review

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Pasirinkti
Renginių gidas
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti