Šį penktadienį pramogauti išsiruošę vilniečiai ir miesto svečiai Islandijos gatvės prieigose išvydę policininkus neturėtų nerimauti. Čia vyks pagrindinis socialinio projekto „Pramogauk saugiai” renginys, prasidėsiantis 21 val.

Renginio metu visi norintys galės pasitikrinti blaivumą profesionaliais alkotesteriais. Bendrovės „Alkotesteris“ ekspertai demonstruos naujausią Lietuvoje infraraudonųjų spindulių technologijos alkotesterį, papasakos, kaip teisingai matuoti blaivumą alkotesteriais, bei paaiškins, kodėl nereiktų sėsti prie vairo, nors kiek vartojus alkoholio.

Savo daiktus reikia saugoti - išbandysit savo budrumą stebėdami iliuzionisto Justino Malinausko triukus bei dalyvauti interaktyviuose žaidimuose. Policininkai papasakos, kaip išvengti nelaimingų atsitikimų, vagysčių ir pramogauti saugiai, o linksmybių mėgėjai namo galės grįžti pasinaudodami „Uber” nuolaida.

Sostinės trečiasis policijos komisariatas kartu su partneriais jau ketvirtą vasarą tęsia projektą „Pramogauk saugiai”. Projekto tikslas – priminti besilinksminantiems netriukšmauti naktimis gatvėse, saugoti savo daiktus ir nevairuoti išgėrus. Prie šios kampanijos aktyviai jungiasi ir socialiai atsakingi barai. Šiemet akcijoje dalyvauja 35 barų - dvigubai daugiau nei praėjusiais metais.